گزینه های جانشینی نگردو

نویسنده:
گزینه های جانشینی نگردو

با توجه به وضعیت مبهم نگردو در مستایا، میکی باتشوایی، تونی سانابریا و بوریا گونزالز از گزینه های جانشینی وی در خط حمله ی خفاش ها هستند.

به گزارش deportevalenciano ، با توجه به اینکه وضعیت آینده ی نگردو در والنسیا مشخص نیست، گزینه هایی برای جانشینی این مهاجم 30 ساله مطرح شده اند:

میکی باتشوایی - المپیک مارسی - 22 ساله

باتشوایی که چندی پیش نیز خبر پیوستنش به والنسیا باز هم به عنوان جانشین نگردو مطرح شده بود، در این فصل برای المپیک مارسی 39 بار به میدان رفته که حاصل آن 18 گل و 8 پاس گل بوده است. این بازیکن بلژیکی تا تابستان 2020 با مارسی قرارداد دارد. باتشوایی مورد توجه باشگاه های یوونتوس و دورتموند هم قرار دارد.

آنتونیو سانابریا - آ اس رم ( قرضی در اسپورتینگ خیخون ) - 20 ساله

تونی سانابریا بازیکنی که پس از تیم های پایه ی بارسلونا به ساسولو ایتالیا و سپس به آ اس رم پیوست، در حال حاضر به صورت قرضی در اسپورتینگ خیون بازی می کند. سانابریا در این فصل در 19 بازی 10 گل برای خیخون در لالیگا به ثمر رسانده است. ملی پوش پاراگوئه تا تابستان 2019 با رم ایتالیا قرارداد دارد.

بوریا گونزالز - اتلتیکو مادرید ( قرضی در ایبار ) - 23 ساله

بوریا گونزالز توماس که از تیم های پایه ی اتلتیکو مادرید فوتبال خود را ادامه داد، پس از بازی به صورت قرضی در تیم های رئال مورسیا، هوئسکا، رئال زاراگوزا و دپورتیوو لاکرونیا در این فصل به صورت قرضی در ایبار بازی می کند. بوریا موفق شده در 26 دیدار ایبار در لالیگا به میدان به رود و 16 گل و 3 پاس گل را به نام خود ثبت کند. قرارداد وی با اتلتیکو مادرید تا تابستان 2017 اعتبار دارد.

 

 

بازگشت
javanshir

والا به نظر من اگه قرار با تجربه بیاریم که بریم قشنگ یه بازیکن 27 ساله خووووب بیاریم که یه سال دو سال کارکنه واسمون(کار ریال و پاریس و سیتی )اگه هم جوون می خوایم که زخیره پاکو باشن ما جوون ها ی خوبی داریم که بهتره بهشون اعتماد شه کلا من مخالف خرید زیادم  بیش از 5 خرید تو یه سال

سید حسین علوی زاده

تو اینا سانابریا خوبه :))

Majid

باتشوایی و بورخا باستون خوبن

ارسال دیدگاه