سرانجام برد...

نویسنده:
سرانجام برد...

والنسیا در هفته ی پنجم لالیگا موفق شد با نتیجه ی 3-1 از سد سویا عبور کند.

 

والنسیا که 4 بازی گذشته ی خود را شکست خورده بود،به مصاف سویایی رفت که سکان هدایتش را اونای امری،سرمربی سابق والنسیا قرار دارد.این دو تیم فصل گذشته در هفته ی پایانی لالیگا به مصاف هم رفتند که سویا،والنسیا را شکست داد و مانع حضور والنسیا در مرحله ی پلی آف لیگ قهرمانان شد.

فده کارتابیا،جوان جویای نام آرژانتینی که از ابتدا در ترکیب قرار گرفته بود،با یک حرکت خوب وارد محوطه جریمه شد و با یک پاس در عرض،جوناس را صاحب موقعیت کرد و مهاجم برزیلی والنسیا گل اول بازی را به ثمر رساند.والنسیا با همین یک گل بازی را در نیمه ی اول به اتمام رساند.

در نیمه ی دوم و در دقیقه 52 سویا روی یک ضربه ی کرنر توسط کوین گامیرو،مهاجم فرانسوی خود بازی را به تساوی کشاند.در دقیقه 73 خوآ پریرا بعد از جا گذاشتن چند بازیکن سویا توپ را به جوناس رساند و جوناس با شوتی از پشت محوطه جریمه توپ را به کنج دروازه ی سویا نشاند.

این پایان کار نبود و در دقیقه 82 روی یک ضربه ی ایستگاهی که اور بانگا پشت آن ایستاده بود والنسیا تیر خلاص را بر پیکره ی سویا زد و ویکتور روئیز تازه وارد با یک ضربه ی سر بازی را 3-1 به سود والنسیا کرد تا والنسیا بعد از 4 شکست به یک پیروزی شیرین و روحیه بخش برسد.

فده یکی از بهترین های زمین بود و اگر همین روند ادامه داشته باشد،آینده ی درخشانی در انتظار او و والنسیا خواهد بود.

دیدار بعدی والنسیا روز 4 شنبه در خانه ی گرانادا می باشد.

والنسیا:

دیگو آلوز،خوآ پریرا،ریکاردو کاستا(ویکتور روئیز 58)،جرمی متیو،آندرس گواردادو،خاوی فوئگو،اور بانگا،دورلان پابون(خون برنات 70)،جوناس(کانالس 78)،هلدر پوستیگا

 

بازگشت
ValenciA

خیلی خوب بودیم.

تبریک میگم.

به امید ادامه فصلی این چنین :)

شهرام

خداروشکر که بردیم امیدوارم بیفتیم تو مسیر پیروزی تا لااقل سهمیه سال بعدو بگیریم :)

kiyarash

سلام بازی رو دیدم خوب بودیم میتونیم بهتر باشیم. ضمن تبریک به همه هواداران با تعصب والنسیا امیدوارم نوار پیروزی هامون حالا حالاها پاره نشه. همیشه پایدار همیشه والنسیا

ارسال دیدگاه