با وجود شکست برابر بیلبائو، قرارداد نویل به زودی تمدید می شود

نویسنده:
با وجود شکست برابر بیلبائو، قرارداد نویل به زودی تمدید می شود

والنسیا روز یکشنبه در مستایا با سه گل مغلوب اتلتیک بیلبائو شد ولی به نظر می رسد به زودی قرارداد گری نویل با والنسیا تمدید می شود.

والنسیا روز یکشنبه در مستایا میزبان اتلتیک بیلبائو بود، حریفی که باید به زودی در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا نیز به مصافش برود. از این رو این بازی آمادگی و محکی برای دیدار حساس در لیگ اروپا نیز به شمار می رفت. از طرف دیگر رویارویی ارنستو والورده و آریتز آدوریز سرمربی و مهاجم سابق والنسیا با والنسیا و مستایا بود. بازی با چربش نسبی به سمت اتلتیک بیلبائو در حال انجام بود که آلوارو نگردو یک موقعیت 100% گل را از دست داد. دقایقی بعد نیز روی یک صحنه مشکوک آندره گومز در محوطه جریمه به زمین افتاد که داور با اعتراض شدید هافبک پرتغالی و کل ورزشگاه روبه رو شد ولی اعتقادی به پنالتی نداشت و نیمه نخست بدون گل به پایان رسید. 

در نیمه دوم نیز شرایط به همین سبک پیش می رفت تا اینکه تلاش های شاگردان ارنستو والورده نتیجه داد و در دقیقه 73 توسط سابین مورنو ، در دقیقه 77 توسط ایکر مونیاین و در دقیقه 80 توسط آریتز آدوریز به گل رسیدند و 3 امتیاز به اندوخته های خود افزودند. بازی روانی که بیلبائو در مستایا نشان داد، می تواند زنگ خطری برای گری نویل و والنسیا باشد تا برای دو دیدار در لیگ اروپا به فکر چاره ای بیافتند. 

با وجود این شکست پس از این دیدار اعلام شد که مسئولان باشگاه خواهان تمدید قرارداد با گری نویل هستند. از زمانی که گری نویل سرمربی خفاش ها بوده است، والنسیا رتبه شانزدهم را در لالیگای 20 تیمی در اختیار داشته است و در مجموع ( کل 26 بازی که نونو اسپیریتو و وورو پیش از نویل بر روی نیمکت والنسیا نشسته اند ) والنسیا اکنون در رتبه دوازدهم جدول قرار دارد.

 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه