حذف جوانان والنسیا از مسابقات باشگاه های اروپا

نویسنده:
حذف جوانان والنسیا از مسابقات باشگاه های اروپا

تیم جوانان والنسیا در رقابت های باشگاه های اروپا در رده جوانان در مرحله یک هشتم نهایی در ضربات پنالتی مغلوب چلسی شد.

تیم زیر 19 ساله های والنسیا در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا همانند تیم بزرگسالان با تیم های المپیک لیون فرانسه ، زنیت سن پترزبورگ روسیه و خنت بلژیک هم گروه بود که موفق شد به عنوان تیم دوم راهی مرحله پلی آف شود. در دیدار برابر سلیتک در حالی که 1-0 از میزبان خود عقب افتاده بود و در دقیقه 72 در پی اخراج خاوی خیمنز 10 نفره شده بود، در دقیقه 87 با گل اسماعیل مارتینز، تعویض طلایی خاوی سانچیس بازی را به تساوی کشاند و موفق شد در ضربات پنالتی بر حریف اسکاتلندی پیروز شود و رقیب چلسی انگلیس در مرحله یک هشتم نهایی شود. 

در دیدار برابر چلسی که سه شنبه مورخ 4 اسفند 94 برگزار شد، پس از تساوی 1-1 در ضربات پنالتی مغلوب میزبان خود شد. تک گل والنسیا در این دیدار را کارلوس سولر از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. 

هدایت این تیم را در مرحله گروهی میگل آنخل انگولو، کاپیتان سابق والنسیا بر عهده داشت که پس از روی کار آمدن گری نویل، انگولو به کادر فنی تیم اصلی افزوده شد تا خاوی سانچیس سکان هدایت تیم جوانان والنسیا را در رده زیر 19 سال بر عهده بگیرد.

در تیم زیر 19 ساله های والنسیا از 18 بازیکنی که در دو دیدار اخیر به مصاف رقبا رفتند، 17 بازیکن اسپانیایی بودند و یک بازیکن به نام ماریانو کونیک آرژانتینی بود.

 

بازگشت
آرمین حسینی

البته با اون پنالتی مضحک :-|

ارسال دیدگاه