سیکوئرا: این سه برد باعث ارتقای وجهه ما در روزهای باقی مانده فصل خواهد شد

نویسنده:
سیکوئرا: این سه برد باعث ارتقای وجهه ما در روزهای باقی مانده فصل خواهد شد

مدافع جدید والنسیا در مورد وضعیت فعلی والنسیا نظر داد. پس از پیروزی 2-1 والنسیا در مقابل گرانادا و سومین پیروزی متوالی لوس چه در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه گفت:

تیم اکنون یک روند پویای خوب را سپری می کند، این سه برد در یک هفته باعث ارتقای وجهه ما در روزهای باقی مانده فصل خواهد شد. ما از نظر روحی بهتر شده ایم و والنسیا باشگاهی است که باید برای نیل به سایر اهدافش مبارزه کند. طرفداران در هفته گذشته عظمت خود را نشان دادند. من ارزیابی جمعی را به ارزیابی شخصی ترجیح می دهم. در حال حاضر ما یک بازی مهم در وین داریم و من امیدوارم در روز پنج شنبه تیم وظایف خودش را به خوبی انجام دهد. ما باید بازی به بازی چیزهایی را فرا گیریم و سعی کنیم حداکثر امتیاز ممکن را بدست آوریم. ما انگیزه خوبی داریم و به دنبال حرکت رو به جلو هستیم. روز پنج شنبه یک بازی خیلی مهم انجام می شود و پس از آن ما در مورد بازی بعدی در لالیگا فکر می کنیم. ما امروز برندگان شایسته ای بودیم. گرادانا نیز شانس هایی داشت اما در لالیگا شما اگر تمام کننده خوبی نباشید، باید هزینه آنرا بپردازید.  

 

یاد آور می شود والنسیا با دو گل دانیل پارخو و سانتی مینا موفق شد 2-1 در خانه گرانادای ته جدولی پیروز شود و وضعیت خود را بهبود بخشد.

بازگشت