کمپس: کسانی را به والنسیا آورده اند که والنسیا را نمی شناسند

نویسنده:
کمپس: کسانی را به والنسیا آورده اند که والنسیا را نمی شناسند

بازیکن قدیمی والنسیا در مورد وضعیت والنسیا اظهار نظر کرد.

به گزارش eldesmarque ، ماریو کمپس که در حال حاضر سفیر والنسیاست و در دوران بازیگری سالها برای والنسیا بازی کرده و خاطرات درخشانی را ثبت کرده، در مورد وضعیت والنسیا از زمان ورود پیتر لیم و خورخه مندز به والنسیا گفت:

 لیم نمی داند که کجا پول بیشتری به دست می آورند؛ فکر می کنم او یک مذاکره کننده ی عالی است ولی یک چیز در خرید بازیکن جدید به او کمک می کند و او خورخه مندز است. مندز قتل عامی در والنسیا به راه انداخته و فصل گذشته به کمک یک تکنیسین موفق شد به لیگ قهرمانان اروپا راه یابد و چند ماه بعد از آن همه چیز تغییر کرد و سقوط کرد. نونو اسپیریتو می خواست صاحب باشگاه شود ولی در محاسبه بازی در لیگ قهرمانان و جام حذفی ناکام بود. فکر می کنم نیاز داریم که بازیکنان دیگری به باشگاه بیاوریم تا با شرایط سخت بتوانیم رو به رو شویم.

مالک باشگاه پولی برای تقویت تیم در اختیار ریاست باشگاه قرار می دهد، ریاست و مدیریت باشگاه در چند ماه گذشته با مشکلاتی رو به رو بوده است چرا که چیزی از والنسیا نمی دانند ولی رفته رفته بهتر عمل کردند. فقدان تشکلات ورزشی خوب خس می شد که اکنون با افزوده شدن پیتارچ گارسیا رفته رفته مشکلات کمتر می شود. لیم به کمک دوست خود، خورخه مندز بازیکنانی را به والنسیا آورده است. این بازیکنان بد نیستند ولی چیزی از والنسیا نمی دانند. جوانانی به باشگاه آمده اند که پیراهن والنسیا برایشان بزرگ است! آن ها بازیکنانی را به والنسیا آورده اند که والنسیا را نمی شناسند.

بازگشت
جوانشیر

ایول خوب بود

ارسال دیدگاه