والنسیا 0-1 اسپورتینگ خیخون؛ ناکامی دیگر

نویسنده:
والنسیا 0-1 اسپورتینگ خیخون؛ ناکامی دیگر

والنسیا در هفته بیست و دوم لالیگا هم ناکام بود و با یک گل در مستایا به تیم نوزدهم جدول بازی را واگذار کرد.

پس از گذشت 60 روز از روی کار آمدن گری نویل در والنسیا، شاگردان این سرمربی انگلیسی در مقابل اسپورتینگ خیخون هم ناکام بودند و در خانه به تیم نوزدهم جدول با تک گل آنتونیو سانابریا از روی نقطه پنالتی بازی را واگذار کردند. نویل هنوز در لالیگا موفق به کسب پیروزی نشده است و این هواداران والنسیا را نگران کرده است. اکنون میانگین امتیازی که والنسیا در هر بازی کسب کرده است، 1.13 است که اگر با همین روند سرمربی کم تجربه والنسیا عمل کند، سقوط والنسیا به دسته پایین تر دور از دسترس و غیر ممکن نخواهد بود. وضعیت فعلی والنسیا به گونه ای شده است که در ابتدای فصل شاید بدبین ترین طرفدار فوتبال هم آن را پیش بینی نمی کرد. 

از نکات مهم این دیدار می توان مصاحبه آلوارو نگردو را دانست که به اشتباهات خود اشاره کرده است. کاپیتان والنسیا که چند موقعیت خوب گلزنی را از دست داد، پس از بازی در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه گفت:

 ما موقعیت های زیادی برای گلزنی داشتیم ولی نتوانستیم از آن ها استفاده کنیم. نقش پررنگم در از دست رفتن موقعیت ها را می پذیرم. امیدواریم در بازی های بعدی بتوانم بهتر از موقعیت های ایجاد شده استفاده کنم و به تیم بیشتر کمک کنم. باید اشتباهاتمان را بپذیریم و به تلاشمان ادامه دهیم.

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه