پایان نظرسنجی مهاجم نوک؛ ویا مهاجم برتر والنسیا از سال 2000 تا کنون - توضیح در مورد نظرسنجی جدید

نویسنده:
پایان نظرسنجی مهاجم نوک؛ ویا مهاجم برتر والنسیا از سال 2000 تا کنون - توضیح در مورد نظرسنجی جدید

نظرسنجی مهاجم نوک هم به پایان رسید.

در این نظرسنجی که حدود 8 روز به طول انجامید، دیوید ویا با 66% آرا عنوان اول را به دست آورد. کلودیو لوپز با 16% پشت سر ویا قرار گرفت.

با توجه به پایان نظرسنجی تمامی پست ها، اکنون قاعدتا باید می توانستیم 11 بازیکن برتر را با توجه به آرای جمع شده، در قالب یک تیم قرار دهیم. ترکیب یک دروازه بان و 4 مدافع به نام های سانتیاگو کانیزارس، میگل بریتو، کارلوس مارچنا، روبرتو آیالا و آمدئو کاربونی دارد. در خط میانی دیوید آلبلدا به عنوان هافبک دفاعی، گایزکا مندیتا به عنوان هافبک راست، ویسنته رودریگز به عنوان هافبک چپ و پابلو آیمار به عنوان هافبک تهاجمی در ترکیب قرار دارند. دیوید سیلوا و روبن باراخا هر کدام 19 رای و کلودیو لوپز 11 رای کسب کرده اند. از این رو کلودیو لوپز شانسی برای حضور در ترکیب اصلی ندارد و ترکیب 2-4-4 نمی شود. بین دو تاکتیک 1-3-2-4 و 1-4-1-4 یکی به عنوان ترکیب منتخب انتخاب می شود. بنابراین نظرسنجیِ 3 روزه ای قرار خواهیم داد و طی آن از بین دیوید سیلوا و روبن باراخا یکی را به عنوان بازیکن یازدهم ترکیب انتخاب خواهیم کرد. 

از آن جایی که قرار است تیم دوم والنسیا را هم تشکیل دهیم و در هر پست نفرات دوم و سوم را وارد ترکیب کنیم، مشکل بالا باز هم در آن پست وجود دارد؛ این بار بین میگل آنخل انگولو و آندره گومز. نظرسنجیِ چند روزه ای قرار می دهیم و در آن جا هم چینش مناسب را شکل می دهیم.

اگر در تفهیم موضوع ضعیف بودیم، پوزش می طلبیم و خواهش مندیم سوال خود را در زیر همین پست بپرسید تا سریعا پاسخ دهیم. 

با سپاس فراوان

با آرزوی سلامتی و توفیق شما

 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه