لیست بازیکنان برای بازی مقابل رایو وایکانو

نویسنده:
لیست بازیکنان برای بازی مقابل رایو وایکانو

والنسیا در آغاز دور برگشت لالیگا در هفته بیستم میزبان رایو وایکانو است.

این بازی که یکشنبه ساعت 14:30 به وقت ایران در مستایا برگزار خواهد شد, از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اکنون 8 بازی است که والنسیا در لیگ موفق به کسب پیروزی نشده است. در صورتی که والنسیا در این بازی پیروز نشود رکورد نبردن های پیاپی تاریخ باشگاه جا به جا خواهد شد و به عدد 9 خواهد رسید.. (در سال 2008 والنسیا با رهبری کومان 8 بازی پیاپی را نبرد.)

جدای از این, چهار بازی است که والنسیا در خانه مساوی میکند و از سال 1969 تا بحال که 5 بازی پیاپی را مساوی کرد این ضعیف ترین نتیجه بوده است. البته والنسیا اکنون 21 بازی است که درخانه شکست نخورده است (13 برد و 8 تساوی) و از این حیث هم رکوردی را (از سال 1990 تا به حال) ثبت کرده است.

در آن روی سکه اما, رایو وایکانو هم شرایط مطلوبی ندارد و 8 بازی اخیر خود را نبرده است. دو تیم والنسیا و رایو وایکانو تاکنون 22 بار در مستایا به مصاف هم رفته اند که 15 برد, 6 تساوی و یک باخت حاصل کار خفاش ها بوده است. این بازی میتواند فرصت خوبی برای شاگردان نویل باشد تا اولین برد خود در لیگ را با این سرمربی تجربه کنند.

حضور پابلو هرناندز بازیکن سابق والنسیا در ترکیب رایووایکانو و بازگشت وی به والنسیا هم میتواند از نکات جالب این بازی باشد.

لیست بازیکنان برای بازی مقابل وایکانو بدین ترتیب است:

دروازبان: رایان, جائومه

مدافع: باراخان, مصطفی, وزو, کنسلو, سانتوس

میانه: فران ویالبا, دپائول, باکالی, پیاتی, دنیلو, پارخو, آندره گومز و زاهیبو

مهاجم: آلکاسر, مینا, رودریگو و نگردو

شایان ذکر است که عبدالنور به دلیل مشکلات فنی از لیست خط خورده است و گایا و فغولی کماکان در مصدومیت به سر میبرند.

بازگشت
سید محسن علوی زاده

دستت درد نکنه... خیلی خوب بود regular_smile.pngheart.pngthumbs_up.png

ارسال دیدگاه