پایان نظرسنجی هافبک چپ؛ ویسنته رودریگز بهترین هافبک چپ قرن 21 والنسیا

نویسنده:
پایان نظرسنجی هافبک چپ؛ ویسنته رودریگز بهترین هافبک چپ قرن 21 والنسیا

نظرسنجی هافبک چپ کانون هواداران والنسیا در ایران نیز به پایان رسید.

در این نظرسنجی که تعداد قابل توجهی از آرا را شاهد بودیم، ویسنته رودریگز با 44% بالاتر از کیلی گونزالز و خوان ماتا رتبه نخست را کسب کرد و به جمع بهترین های والنسیا از سال 2000 تا کنون افزوده شد. 

اکنون نیز نظرسنجی مربوط به پست هافبک تهاجمی/مهاجم دوم آغاز شده است. امیدواریم که در این دور نیز شاهد حضور پررنگ شما عزیزان باشیم. در این بخش پابلو سزار آیمار، میگل آنخل انگولو، دیوید سیلوا، جوناس گونکالوز و سرجیو کانالس با هم رقابت می کنند.

 

 

 

بازگشت
farid.recoba

آقا مرسی از نظر سنجی حالا موندم بین لوپز ویا تو مهاجم نوک کدوم انتخاب کنم.اما ای کاش اول سیستم مشخص میشد.چون من الان موندم بین سیلوا و ایمار کدوم انتخاب کنم.کاش مندیتا ب جا هافبک راست میزاشتن هافبک وسط کنار باراخا یا البلدا و جلوتر هم 3هافبک تهاجمی ب عنوان مثال ویسنته چپ ایمار وسط سیلوا هم راست

سید محسن علوی زاده در پاسخ به farid.recoba

مرسی از اینکه شرکت می کنید...

در مورد تاکتیک هم باید عرض کنم که قبلا توضیح داده شد که بر اساس آرای به دست اومده ما تاکتیک رو میچینیم مثلا اگه مهاجمی که تو رای گیری ها دوم میشه تعداد رایش از هافبک تهاجمی و هافبک دفاعی دوم بیشتر باشه، ترکیب با دو مهاجم شکل میگیره، همینطور ممکنه دو تا هافبک تهاجمی در کنار یک هافبک دفاعی، یا دو هافبک دفاعی در کنار یک هافبک هجومی و یک مهاجم نوک بیان تو ترکیب.

ضمنا هیچ رقمه نمیشد ما سیلوا رو جز گزینه های هافبک راست بذاریم

اگر عضو بشید و کامنت بذارید، وقتی وارد سایت میشید، از این که من جواب پیامتونو دادم راحت با خبر میشید

ارسال دیدگاه