خلاصه کنفرانس مطبوعاتی سرمربی پس از دیدار برابر ویارئال

نویسنده:
خلاصه کنفرانس مطبوعاتی سرمربی پس از دیدار برابر ویارئال

گری نویل پس از شکست در آخرین دیدار سال 2015 در کنفرانس مطبوعاتی گفت:

ما در نیمه اول خیلی با دقت بازی کردیم اما با شروع نیمه دوم عملکرد کلی تیم بسیار بهتر شد و کنترل بازی را در دست گرفتیم. ما در این دیدار به نتیجه ای که میخواستیم نرسیدیم اما از الان به بازی مهم یکشنبه برابر رئال مادرید فکر میکنیم.

شکست امروز باعث شد که کار ما در ادامه بسیار سخت شود اما اگر در سایر دیدارها همچون نیمه دوم بازی امروز باشیم، میتوانیم به هدفمان نزدیک شویم. من فکر میکنم ما در مجموع امروز خوب بودیم اما باید در پاسها و بازیسازی بهتر عمل کنیم.

بازگشت
mohamadi_a

جنگ جهانی دوم از زمستان 1942 که آلمان ها تو استالینگراد متوقف شدند، تکلیفش مشخص شد و تقریبا همه میدونستن که آلمانا جنگو میبازن. اما هیتلر سال 1945 وقتی که شوروی به 40 کیلومتری مقرش رسید قبول کرد که بازیو باخته! شرایط والنسیا هم الان همینه!! با اومدن نویل مشخص بود که این فصل دیگه باختیم! اما بعضی ها انگار نمیخان قبول کنن!! یا این نویل خودشو به خریت زده یا مارو خر فرض کرده! من شک ندارم اگر والنسیا سقوط هم بکنه واسه این پیتر لیم اصن مهم نیس! یه چیزایی پشت پرده هست که نویل رو آورد! شاید یه فصل والنسیا نره لیگ قهرمانان 30 میلیون پوند ضرر کنه اما ممکنه پیتر لیم و دوستانش خیلی چیزا بدست بیارن! من متاسفم که فصل رونالد کومان باز تکرار میشه و پیشبینیم اینه که این نویل تا اخر فصل دووم نمیاره و حتما اخراج میشه

ارسال دیدگاه