آخرین بازی سال؛ بدون امتیاز

نویسنده:
آخرین بازی سال؛ بدون امتیاز

والنسیا در شب آغاز سال نو با تک گل زیبای "برونو سوریانو" کاپیتان باتجربه و کهنه کار زردپوشان، ال مادریگال را دست خالی ترک کرد تا سال جدید را با رتبه نازل دهم شروع کند.

آخرین دیدار هفته هفدهم لیگا در شرایطی آغاز شد که والنسیا با توجه به غیبت بازیکنان کلیدی خود و بنا به نظر نویل با سیستم 2-5-3 به مصاف میزبان خود می رفت.

زیردریایی های زرد که این فصل یکی از آماده ترین تیمهای لالیگا - علی الخصوص - در خانه محسوب میشوند، مطابق انتظار خیلی زود کنترل بازی را در دست گرفته و روی دروازه میهمان خود خطرساز شدند. موقعیتهایی که یکی پس از دیگری توسط سولدادو، باکامبا و سوارز از دست رفتند. در مقابل والنسیا در ضدحملات خطرهای نصف و نیمه ای توسط دو مهاجم خود خلق میکرد که هیچکدام از موقعیتها به سرانجام نرسید و نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم این خفاشها بودند که برخلاف نیمه اول نبض بازی را در اختیار گرفته و توسط گومز، باراگان و آلکاسر حملات دامنه داری را روی دروازه میزبان آغاز کردند، اما در یکی از ضدحملات و با خطای سانتوس پشت محوطه جریمه، این ویارئال بود که روی ضربه آزاد استثنائی و مهار نشدنی برونو به گل رسید. در ادامه حملات 2 تیم بی نتیجه بود و بازی با همان یک گل به پایان رسید.

با این نتیجه والنسیا با 22 امتیاز از 17 بازی دقیقا در میانه جدول جای گرفت و ویارئال در ادامه فصل درخشان خود، با 33 امتیاز دوباره خود را در میان مدعیهای لیگ و جایگاه چهارم جدول میبیند.

ترکیب والنسیا: جائومه، سانتوس، عبدنور، وزو، باراگان (مینا 69)، کنسلو، پارخو (ویالبا 88)، گومز، دانیلو (پیاتی 75)، آلکاسر و نگردو

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه