پایان نظرسنجی هافبک دفاعی/میانی؛ آلبلدا و باراخا بهترین های قرن

نویسنده:
پایان نظرسنجی هافبک دفاعی/میانی؛ آلبلدا و باراخا بهترین های قرن

نظرسنجی کانون هواداران والنسیا در ایران در مورد هافبک دفاعی/میانی به پایان رسید.

در این نظرسنجی 10 گزینه که در قسمت برچسب های خبر نام آن ها را مشاهده می کنید، حضور داشتند که در پایان دیوید آلبلدا با 40% و روبن باراخا با 31% رتبه های اول و دوم را کسب کردند. آندره گومز با 10% و اور بانگا با 8% رتبه های بعدی را به دست آوردند.

گفتنی است که دیوید آلبلدا به تیم اصلی قرن 21 والنسیا افزوده شد. پیش از این، سانتیاگو کانیزارس، میگل بریتو، آمدئو کاربونی، روبرتو آیالا و کارلوس مارچنا به تیم اصلی منتخب سایت راه یافته بودند. برای تعیین چیدمان که دو هافبک دفاعی/میانی کنار هم بازی کنند یا دو مهاجم نوک یا یک هافبک تهاجمی، یک هافبک دفاعی و یک مهاجم نوک یا هر حالت دیگر، باید منتظر بمانیم و ببینیم آرای نفرات دوم در پست های هافبک تهاجمی/مهاجم دوم و مهاجم نوک به چه ترتیب است سپس از روی آرا، بازیکنی که بیشتر رای آورده را به 10 بازیکن برتر اضافه کنیم. ( در این باره باز هم توضیحاتی داده خواهد شد ولی به طور کلی هنوز حضور باراخا در ترکیب مشخص نیست چرا که اگر در پست مهاجم نوک، مهاجمی که دومین مهاجم برتر شناخته می شود از باراخا بیشتر رای آورده باشد، وی به ترکیب اصلی راه پیدا می کند در غیر این صورت، روبن باراخا زوج خط میانی را در کنار آلبلدا تشکیل می دهد. ) 

اکنون نیز نظرسنجی مربوط به هافبک های راست شروع شده است. امیدواریم که با یاری شما آرای بیشتری نسبت به نظرسنجی های پیشین را شاهد باشیم.

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه