پایان نظرسنجی مدافع چپ؛ کاربونی دفاع چپ منتخب قرن 21

نویسنده:
پایان نظرسنجی مدافع چپ؛ کاربونی دفاع چپ منتخب قرن 21

نظرسنجی برای انتخاب برترین مدافع چپ والنسیا از سال 2000 تا کنون به پایان رسید.

طی نظرسنجی انجام شده در سایت، آمدئو کاربونی با 29% رتبه نخست را بدست آورد. خوزه لوییس گایا با 27% و جوردی آلبا با 21% رتبه های بعدی را به دست آوردند. این نخست نظرسنجی ای بود که تمامی گزینه های موجود رای داشتند در حالی که تعداد گزینه ها از همیشه بیشتر بود. مجموع آرا هم از نظرسنجی های قبلی با اختلاف بیشتر بود که از تک تک شما سپاسگزاریم. 

با توجه به اینکه اختلاف بین مدافعان چپ بسیار کم بود، برخلاف نظرسنجی های قبلی که پس از پایان 7 روز، آرا محاسبه می شد، این بار یک روز بیشتر صبر کردیم تا شاید تغییری در رتبه بازیکنان به وجود آید ولی تغییری در چیدمان کاربونی، گایا و آلبا ایجاد نشد.

اکنون نیز نظرسنجی مدافعان میانی آغاز شده که در این بخش 2 گزینه انتخاب می شوند. دوستانی که مایلند به بیش از یک مدافع میانی رای بدهند، می توانند از سیستم های دیگر در دسترس استفاده نمایند. برای مثال اگر همیشه با تلفن همراه خود در نظرسنجی شرکت می کردید، اکنون با کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت، کامپیوتر های محل کار یا تحصیل و یا هر راه دیگر می توانید در نظرسنجی شرکت کنید تا به 2 بازیکن مورد نظر خود برای پست مدافع میانی رای دهید. امیدواریم که در این نظرسنجی هم مانند نظرسنجی پیشین حضور پررنگ شما را شاهد باشیم.

 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه