فوری؛ نونو اسپیریتو استعفا داد

نویسنده:
فوری؛ نونو اسپیریتو استعفا داد

سرمربی پرتغالی والنسیا از سمت خود استعفا داد.

پس از شکست یک بر صفر والنسیا برابر سویا در خانه، کاسه صبر نونو اسپیریتو لبریز شد و از سمت خود استعفا داد. نکته جالب توجه این بود که اولین و آخرین بازی تحت هدایت اسپیریتو، برابر سویا انجام شد. اطلاعات تکمیلی بعدا ارسال می گردد.

بازگشت
mohamadi_a

تویه یکی از سایتها پایین پست باخت یک بر صفر والنسیا از سویا اینو نوشته بود"بازی جالبی با والنسیا داریم . تیم با شخصیتیه و بدون شک مثل رئال تحقیر نمیشه . 
به امید پیروزی بارسا "

خب چی بگیم دوستان دیگه کار به کجا رسیده که از روی ترحم به ما میگن تیم باشخصیتی هستید! به یاد روزای خوب که مندیتا از پشت محوطه سر ضرب به بارسا گل زد، به یاد روزای خوب که کلودیو لوپس شوت والی زد به بارسا، به یاد روزای خوب که روبن باراخا ضرب ایستگاهی گل میزد به بارسا، به یاد روزای خب که داوید ویا چیپ زد به ویکتور والدس و به یاد تمام روزای بدی  که میاد و میره به این امید که روزای خوب در پیشه.

mohamadi_a

به راستی که مربیه بااخلاقی هست، خودش میدونه که کی باید از منصبش کنار بکشه، تا کمترین ضرر به باشگاه واردشه

ممنون نونو

مصطفی راد

متاسفانه والنسیا در سرازیری سقوط قرار داره و با این بازیکنان به هیج جا نمیرسه...نهایتا اینه که یه بازی تو خونه میبره و....

تیم بزرگی مثل والنسیا تا زمانی که تو ترکیبش بازیکنان درجه دو مثل مینا-دپول و.....داره به هیج جا نمیرسه....باشگاه بزرگ بازیکن بزرگ میخواد نه این بازیکنا که بزرگترین رویاشون حضور تو نیمکت والنسیا باشه

مالک والنسیا و نونو تیم رو به نابودی کشوندن.....هر روز چهار تا بازیکن معمولی از این ور و اون جمع میکنن که جای تاسف داره

والنسیا با این ترکیب نهایتش بتونه سهمیه یوفا رو بگیره

ارسال دیدگاه