ویسنته رودریگز: در 3 بازی پیش رو بهترین والنسیا را خواهیم دید

نویسنده:
ویسنته رودریگز: در 3 بازی پیش رو بهترین والنسیا را خواهیم دید

ویسنته رودریگز اسطوره باشگاه والنسیا در دیداری دوباره با باشگاه مصاحبه ای با سایت رسمی باشگاه داشت.

کاپیتان سابق والنسیا که از سال 2000 تا 2011 در والنسیا بازی کرد به همراه پسرش به مستایا آمده بود. ویسنته پیش از شهر آورد والنسیا برابر لوانته نسبت به این بازی خوش بین است و معتقد است که والنسیا پس از کسب چند پیروزی به روند فصل قبل خود باز می گردد.

ویسنته که پیش از پیوستن به والنسیا در لوانته بازی می کرد، در مورد بازی شنبه دو تیم گفت:

بازی سختی برای دو تیم خواهد بود ولی والنسیا به خاطر بازی در مستایا شانس بیشتری برای پیروزی دارد. مطمئمنا آن ها می خواهند نشان دهند که تیم قدرتمندی دارند. فقط آن ها نیاز به دو یا سه پیروزی پشت سر هم دارند تا به روند فوق العاده ای که داشتند، برسند.

ویسنته در ادامه گفت:

والنسیا در فرم بدی نیست. این شرایط به خاطر شروع فصل است که با گذشت زمان و بازیکنان خوب به درستی هدایت می شود. درست است که آن ها شروع خوبی نداشتند ولی تقریبا همه این بازیکنان و سرمربی فصل گذشته نتایج خوبی را به دست آوردند. ما باید صبور باشیم و به آن ها اعتماد داشته باشیم. مطمئنم که پیروزی روز شنبه در مستایا از نظر روحی به آن ها انگیزه خوبی برای آینده های نزدیک تزریق می کند.

بازی های آینده والنسیا به ترتیب برابر لوانته، خنت و سلتاویگو خواهد بود، شماره 14 سابق خفاش ها معتقد است که در این 3 بازی ما بهترین والنسیا را خواهیم دید. رودریگز گین معتقد است که در رختکن، آن ها می دانند چه چیزی غلط است و کلید پیشرفت بازی آن ها در چیست. هم چنین وی تیم والنسیا را تیمی خیلی خوب با بازیکنان جوان و با تجربه در سطح بالا می داند که تنها نیاز به گلزنی و پیروزی در 3 بازی پشت سر هم دارند تا از این شرایط دور شوند. ویسنته رودریگز ادامه داد:

پیروزی روز شنبه مهم ترین چیز است. نتایج خوب به شما اجازه می دهد رشد کنید و رقابت طلب تر شوید. اکنون ما باید به به این تیم و کادر فنی باور داشته باشیم و از هواداران بخواهیم که بیشتر از گذشته پیشتیبان تیم باشند. زمان آن رسیده که دوباره متحد باشیم، لحظات بد گذشته را فراموش کنیم و روی پیشامد های خوبِ در راه تمرکز کنیم.

ویسنته 339 بار برای والنسیا بازی کرد و 2 قهرماندی در لالیگا، 1 قهرمانی در جام حذفی، یک سوپرجام اروپا و یک جام یوفا به دست آورد. وی به این که برای والنسیا بازی می کرده است، افتخار می کند:

آمدن به خانه همیشه مرا خوشحال می کند. بازی برای والنسیا رویایی بود که محقق شد. کسب چند قهرمانی به عنوان یک عضو از تیم، فوق العاده بود. این همان دلیلی است که من امیدوارم که همه چیز خوب شود و به زودی والنسیا بتواند جام دیگری را بالای سر ببرد و هواداران را خوشحال کند.

در تیم فعلی والنسیا خوزه لوئیس گایا شماره 14 ویسنته را بر تن می کند. ویسنته در مورد انتخاب گایا گفت:

زمانی که این خبر را شنیدم، خیلی زیاد به خودم افتخار کردم مخصوصا اینکه خوزه بازیکنی برخاسته از خود والنسیاست و در والنسیا بزرگ شده است. او پیشرفت های بزرگی داشته است و وضعیت فعلی و آینده او برای ما لذت بخش خواهد بود. زمانی که دلیل گایا برای پوشیدن پیراهن شماره 14 را فهمیدم، حس خیلی خوبی پیدا کردم.

گایا پس از انتخاب شماره 14 در مصاحبه با رادیو والنسیا از احساس خوبش به این شماره سخن گفته بود.

 

ویسنته که خالکوبی خفاش والنسیا روی گردنش نقش بسته است، بدون شک یکی از اسطوره های باشگاه والنسیا به شمار می رود. تقریبا تمامی هواداران والنسیا از ویسنته به نیکی یاد می کنند. ویسنته نمادی از والنسیاست و شاید دلیل والنسیایی شدن و والنسیایی ماندن خیلی ها. ویسنته در موفق ترین دوران تاریخ والنسیا در والنسیا بازی کرد و همیشه یکی از ارکان موفقیت والنسیا بود. غیرت، تعهد و عشق او به والنسیا درس بزرگی است برای برخی بازیکنان، برخی افراد و حتی برای زندگی. این بازیکن چپ پا در 30 سالگی و در تابستان 2011 به دلیل مشکلاتی که با اونای امری سرمربی وقت والنسیا پیدا کرد، مجبور به ترک والنسیا شد. 

بازگشت
mohamadi_a

good luck boss

ارسال دیدگاه