سانتی مینا: کالدرون جای مناسبی برای نخستین گل من است

نویسنده:
سانتی مینا: کالدرون جای مناسبی برای نخستین گل من است

سانتی مینا مهاجم جدید والنسیا پیش از رویارویی با اتلتیکو مادرید در ویسنته کالدرون با سایت رسمی باشگاه مصاحبه ای انجام داد.

 

انگیزه برای گلزنی

ویسنته کالدرون یا هر ورزشگاه دیگر مکان مناسبی است برای اینکه نخستین گلم را با پیراهن والنسیا به ثمر برسانم. بی صبرانه منتظر این هستم. من خوشحالم که برای والنسیا برای دقایق کمی هم که شده، بازی می کنم. در دوبازی گذشته من به عنوان بازیکن اصلی در ترکیب قرار گرفتم و خوشحالم که توانستم به تیم کمک کنم. اگر برای این بازی هم در ترکیب اصلی قرار بگیرم، قطعا تمام تلاشم را می کنم که 3 امتیاز بازی را به دست آوریم.

بازی در کالدرون

ما دو پیروزی پشت سر هم داشتیم و می دانیم که بازی یکشنبه از اهمیت خاصی برخوردار است. طبیعتا در این بازی سختی زیادی خواهیم کشید چرا که لحظات سختی انتظار ما را می کشد. اگر ما همه چیز را خوب جلو ببریم، با 3 امتیاز از میدان خارج می شویم.

اتحاد تیم

چه در رختکن چه درون زمین ما هماهنگ و متحدیم. شرایطی به وجود می آید که به دلایلی شما در لیست تیم قرار نمی گیرید؛ نگردو بازیکنی حرفه ای است و با تلاش بیشتر در تمرینات موقعیتش را تغییر می دهد.

پست بازی در میدان

فصل گذشته در سلتاویگو من همیشه به عنوان هافبک یا مهاجم چپ بازی می کردم. هفته گذشته در لیگ قهرمانان اروپا من در سمت راست بازی کردم که حقیقتا من در این سمت هم خیلی راحت بودم. من در 3 پست تهاجمی راحت هستم. حالا اینکه کجا بازی کنم، بسته به تصمیم مربی است.

گفتنی است دیدار اتلتیکو مادرید و والنسیا یکشنبه شب در ورزشگاه ویسنته کالدرون شهر مادرید برگزار می شود.

 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه