والنسیا 2-1 خنت؛ دومین پیروزی پیاپی در لیگ قهرمانان

نویسنده:
والنسیا 2-1 خنت؛ دومین پیروزی پیاپی در لیگ قهرمانان

تیم های والنسیا و خنت در ورزشگاه مستایا به مصاف هم رفتند که در پایان والنسیا با نتیجه 2-1 بر حریف خود چیره شد.

در نیمه اول والنسیا خیلی زود موفق شد روی پاس پاکو توسط فغولی به گل برسد. پس از این چند بار دیگر والنسیا موقعیت گلزنی به دست آورد از جمله موقعیت 100% گل پارخو که به گل تبدیل نشد. والنسیا قدر موقعیت های خود را ندانست تا اینکه در دقیقه 40 فوکت روی پاس رناتو نتو موفق شد دروازه جائومه دومنک را باز کند و دو تیم با تساوی به رختکن بروند.

در نیمه دوم والنسیا در پی گلزنی بود و حملات زیادی را ترتیب داد. در این میان نباید از حملات خنت نیز غافل شد. یکی از موقعیت های بسیار خطرناک والنسیا روی پاس پارخو و ضربه پاکو شکل گرفت که این ضربه با اختلافی اندک از بالای دروازه به بیرون رفت. در ادامه تعویض های نونو اسپیریتو انجام می شد تا اینکه روی یک حرکت از سمت راست ژوآ کانسلو سانتری روی دروازه کرد و توپ پس از برخورد به تیرک افقی دروازه جلوی پای خوزه گایا فرود آمد و شماره 14 والنسیا توپ را روانه دروازه کرد و توپ پس از برخورد به وارد دروازه خنت شد تا اسپریتو و کل مجموعه والنسیا نفس راحتی بکشند. در ادامه حملات ریز و درشت دو تیم ادامه داشت و در نهایت والنسیا به دومین پیروزی خود در این گروه دست یافت و پشت سر زنیتی که لیون را شکست داد، در رده دوم جدول قرار گرفت.

والنسیا: جائومه دومنک، ژوآ کانسلو، سانتوس، مصطفی، گایا، فوئگو، پارخو ( رودریگو مورنو 68 ) ، آندره گومز، سفیان فغولی ، سانتی مینا ( پابلو پیاتی 61 ) ، پاکو آلکاسر ( دانیلو باربوسا 82 ) 

 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه