پیش بازی والنسیا - خنت؛ خفاش ها در پی نخستین پیروزی خانگی

نویسنده:
پیش بازی والنسیا - خنت؛ خفاش ها در پی نخستین پیروزی خانگی

تیم های والنسیا و خنت سه شنبه ساعت 22:15 به وقت تهران در ورزشگاه مستایا به مصاف هم می روند.

والنسیا از دو بازی گذشته خود 3 و خنت 1 امتیاز به دست آورده اند. این بازی سومین رویارویی دو تیم است. در دو دیدار گذشته که در جام اینترتوتو ( مقدماتی جام یوفای سابق ) انجام می شد، پس از تساوی بدون گل دو تیم در خاک بلژیک در بازی برگشت والنسیا با دو گل پیروز شد و به مرحله بعد راه یافت.

تازه های دو تیم

والنسیا: شاگردان اسپیریتو پس از شکست 3-1 برابر اتلتیک بیلبائو موفق شدند در بازی اول هفته با 3 گل مالاگا را شکست دهند و با روحیه ای خوب آماده این بازی شوند. در لیست اعلام شده کادر فنی نام آلوارو نگردو و رودریگو دپاول دیده نمی شود. مصدومیت انزو پرز هم به پایان رسیده و وی در لیست 18 نفره خفاش ها قرار دارد. والنسیا پس از شکست خانگی در بازی اول برابر زنیت در دومین بازی موفق شد لیون را با یک گل در فرانسه شکست دهد.

خنت: نماینده بلژیک در 5 بازی گذشته خود 4 پیروزی و یک شکست داشته است. آن یک شکست هم برابر زنیت در لیگ قهرمانان اروپا بوده است. خنت هیچ مصدومی برای این بازی ندارد. اریک یوهانسون مدافع این تیم پس از پایان مصدومیتش احتمالا در ترکیب اصلی قرار می گیرد. نماینده بلژیک در گام نخست با لیون فرانسه مساوی کرد و در دومین بازی به زنیت باخت.

 

غایبان دو تیم:

والنسیا: متیو رایان، دیگو آلوز، ایمن عبدالنور ( همه مصدوم )

خنت: برخت دژاگره ( محروم ) 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه