آندره گومز: طبیعی است که هواداران در هر بازی پیروزی می خواهند

نویسنده:
آندره گومز: طبیعی است که هواداران در هر بازی پیروزی می خواهند

آندره گومز هافبک پرتغالی والنسیا در نشست خبری حاضر شد. به گزارش سایت رسمی والنسیا، وی در مورد بازی گذشته برابر مالاگا و بازی پیش رو در برابر خنت بلژیک سخن گفت.

پیروزی در برابر مالاگا

من خوشحال بودم به خاطر شرایط پیش آمده و گلی که به مالاگا زدم. این گل در بازی به ما آرامش بیشتری داد. در مجموع بازی خوبی بود و به ما اعتماد به نفس بیشتری داد. اکنون به فکر بازی سخت سه شنبه برابر خنت بلژیک هستم.

رویارویی با خنت بلژیک

در برابر خنت ما مسئولیت بیشتری داریم چرا که آن ها روی کاغذ حریف ساده تری به نظر می رسند. بازی سختی خواهد بود. ما با احترام کامل به حریف وارد زمین خواهیم شد. به هرحال لیگ قهرمانان است و یک اشتباه ممکن است گران تمام شود. بنابراین ما باید متمرکز باقی بمانیم و خودمان را برای پیروزی آماده کنیم.

کادر بازیکنان

ما گروهی قوی هستیم که به هم نزدیک هستیم. همه ی ما دوست داریم که در مستایا بازی کنیم و از 100% توانمان استفاده کنیم. ولی مهم ترین نکته این است که در کنار هم لذت ببریم. جو خوب تیم مرا خوشحال می کند.

هواداران

من فکر می کنم که طبیعی است که هواداران در هر بازی از ما برد می خواهند. ما در باشگاه بزرگی هستیم و خواسته هواداران افزایش می یابد. بنابراین اهمیتی ندارد که حریف ما کیست و در لالیگا بازی می کنیم یا لیگ قهرمانان، وظیفه ما پیروزی است.

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه