والنسیا 3 - 0 مالاگا؛ پیروزی لوس چه در شب درخشش جائومه

نویسنده:
والنسیا 3 - 0 مالاگا؛ پیروزی لوس چه در شب درخشش جائومه

در جریان هفته هشتم لالیگا تیم های والنسیا و مالاگا به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان اسپیریتو موفق شدند با سه گل از سد حریف خود عبور کنند.

 

نیمه اول

والنسیا موفق شد در همان اویل بازی روی شوت پیاتی که به چارلس بازیکن مالاگا برخورد کرد، گل اول را به ثمر برساند. پس ازاین مالاگا در صدد جبران این گل بود ولی باز هم والنسیا موفق بود و این بار توسط آندره گومز در دقیقه 33 گل دوم را به ثمر رساند و با حاشیه امنیت بیشتری به کار ادامه داد. در دقیقه 39 در محوطه جریمه داور خطای آدرلان سانتوس مدافع برزیلی والنسیا را اعلام کرد تا دودا پشت توپ بایستد ولی این پنالتی با مهار ژائومه دومنک دروازه بان جویای نام والنسیا همراه شد و خفاش ها نیمه نخست را با پیروزی پشت سر گذاشتند.

نیمه دوم

با شروع نیمه دوم مالاگا همچنان تیم برتر زمین بود و موفق شد موقعیت هایی را ایجاد کند. در ادامه بازی کمی پربرخورد شد و داور مجبور به استفاده از کارت زرد خود شد. بازی از شرایط پر جنب و جوش قبلی خود کمی خارج شد و والنسیای میزبان موفق شد بازی را بهتر اداره کند. با نزدیک شدن به دقایق پایانی بازی مالاگا فشار را بیشتر کرد که ثمری نداشت و این والنسیا بود که در دقیقه 90 توسط دنی پارخو از روی یک ضربه پنالتی به گل سوم برسد. در پایان خفاش ها با همین سه گل از سد حریف خود عبور کردند.

ترکیب والنسیا: جائومه، کانسلو، سانتوس، مصطفی، گایا، فوئگو، پارخو، گومز ( دانیلو باربوسا 80 ) ، سانتی مینا ( فغولی 73 ) ، پیاتی ( باکالی 65 ) ، پاکو

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه