خروجی های احتمالی در تعطیلات زمستانی

نویسنده:
خروجی های احتمالی در تعطیلات زمستانی

به نظر می رسد در تعطیلات نیم فصل، والنسیا تغییرات زیادی در بین بازیکنانش داشته باشد.

پیش تر به میان آمده بود که پیتر لیم مالک سنگاپوری والنسیا برای نقل و انتقالات زمستانی 80 میلیون یورو برای خرید بازیکن کنار گذاشته است. در این بین گزینه هایی مثل شینجی کاگاوا هافبک دورتموند، هوندا هافبک میلان، گایتان هافبک بنفیکا و براهیمی هافبک پورتو در رسانه ها مطرح شده بود. 

به گزارش valencia-balkan ، از سوی دیگر گزینه های خروجی والنسیا در نیم فصل نیز گمانه زنی شده است. والنسیا باید نام 25 بازیکن را به عنوان بازیکنان اصلی خود در این فصل ثبت کند. در نیم فصل نخست نام 24 بازیکن اعلام شد که در نیم فصل دوم با اضافه شدن دیگو آلوز مصدوم، به همان عدد 25 خواهد رسید.

یوئل رودریگز سنگربانی که در حال حاضر پشت سر متیو رایان و جائومه دومنک قرار دارد، در نیم فصل دوم با افزوده شدن دیگو آلوز به ترکیب تیم دیگر جایی در ترکیب نمی بیند و احتمال خروج او از مستایا در تعطیلات زمستانی زیاد است.

دانیلو باربوسا هافبک برزیلی والنسیا که به صورت قرضی از براگا به والنسیا آمده، شرایط خوبی را در مستایا ندارد؛ از این رو احتمال خروج او در زمستان 2016 کم نیست. مشکل دیگری که این بازیکن آینده دار دارد این است که وی، پاسپورت EU ندارد و والنسیا در ازای خروج او می تواند بازیکنی با این شرایط را جذب کند.

رودریگو دپول هافبک آرژانتینی والنسیا که اخیرا مورد توجه مسئولان ویارئال قرار گرفته است، نیز احتمال دارد در تعطیلات نیم فصل به صورت قرضی به ویارئال بپیوندد. 

سانتی مینا مهاجم جدید والنسیا نیز احتمال دارد به صورت قرضی به سلتا ویگو باز گردد.

 

بازگشت
mohamadi_a

شینجی کاگاوا هافبک دورتموند، هوندا هافبک میلان، گایتان هافبک بنفیکا و براهیمی هافبک پورتو!!!!

اینا بازیکن نیستن که!!! کاگاوا که تو منچستر امتحانشو پس داد و فقط به درد دورتموند میخوره!

هوندا که سنی ازش گذشته!

این گایتان و براهیمی و ....!! از اینا هم زیاد داریم تو تیم دیگه.

اون بازیه برگشت موناکو یادتون هست؟ اگر نگردو اون گل رو نمیزد احتمال حذف والنسیا زیاد بود. 30 میلیون پوند نگردو با همون گل و صعود جبران شد. به نظرم خرید این چنین بازیکنانی خوبه نه این گایتان و براهیمی و ....!! 

ارسال دیدگاه