اسپیریتو: باکالی آماده است

نویسنده:
اسپیریتو: باکالی آماده است

نونو اسپیریتو سرمربی والنسیا پیش از دیدار برابر اسپانیول در نشست خبری حاضر شد. والنسیا تا ساعاتی دیگر در اسپانیول میهمان اسپانیول خواهد بود. اسپریتو در این بازی به چند بازیکن استراحت داده است و قاعدتا والنسیا با چند تغییر نسبت به بازی های قبلی پای به این میدان می گذارد. اسپیریتو در مصاحبه با سایت رسمی والنسیا گفت:

" ما در حمله خوب عمل نکرده ایم و نتوانستیم گل های زیادی را به ثمر برسانیم بنابراین به دنبال راه حلی برای این مشکل هستیم. بازیکنان همیشه از تمام وجودشان برای موفقیت استفاده می کنند. می دانیم که برای رسیدن به اهدافمان باید این راه طولانی را بپیماییم؛ ما اینجا با هم هستیم تا به این اهداف برسیم. "

به نقل از superdeporte برای حل مشکل خط حمله والنسیا، پیش بینی می شود زکریا باکالی هافبک تهاجمی جدید والنسیا که در بازی های قبلی به عنوان بازیکن جایگزین وارد بازی می شد، در دیدار برابر اسپانیول از ابتدا در ترکیب خفاش ها قرار بگیرد. اسپیریتو در مورد جایگزینی باکالی به جای آندره گومز مصدوم گفت: 

" هربازیکنی که ویژگی های مد نظر ما را داشته باشد به جای گومز بازی خواهد کرد. من خودم از باکالی پرسیدم: آماده ای؟ او گفت: " بله. "

 

* تبادل با طرفداری

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه