پپ و شکار از خفاش ها

نویسنده:

به نقل از خبرگزاری های فارسی:

در روز های گذشته خبرهایی از علاقه مندی گواردیولا برای به خدمت گرفتن اریک آبیدال منتشر شد اما به نظر مربی اسپانیایی بایرن گزینه های متفاوت تری را زیر نظر دارد.

با توجه به مصدومیت هولگر بادشتوبر و غیبت طولانی مدت وی، جدایی آناتولی تیموشوک که توانایی حضور در قلب دفاع را نیز داشت مونیخی ها در این پست تا حدی احساس خلا می کنند هر چند که ماتیاس سامر مدافع جوان ماینتس را برای فصل آتی به مونیخ آورده است.

با این وجود حضور در چندین رقابت و انتظارات بسیاری که پس از فتح سه گانه از مونیخی ها وجود دارد موجب شد تا گواردیولا برای تقویت خط دفاعی تیم بدنبال جذب یک مدافع دیگر نیز باشد او بدین منظور جرمی متئو مدافع 29 ساله ی والنسیا را که در سمت چپ دفاعی این تیم بازی می کند به سران بایرن پیشنهاد داده است.

این مدافع فرانسوی توانایی بازی در دفاع مرکزی را دارد و تا سال 2014 با باشگاه اسپانیایی تحت قرارداد است.

بازگشت
naby

تا حالا که والنسیا نقل انتقالات خوبی نداشته و تیم های دیگه ای مثل اتلتیکو مادرید وسویا قویتر کار کردند. مثلا چرا والنسیا نتونست ویا رو بگیره؟ ولی امیدوارم که تیممون تولیگ اروپا قهرمان بشه و یه کمی ازین نابسامانی ها دور بشیم .من فکر میکنم که این نقل انتقالات ضعیف همش بخاطر نداشتن قهرمانی تو چند سال گذشته است.

mehdialbelda
به هیچ وجه نباید جرمی متیو رو از دست بدیم خیلی بازیکن خوبیه امیدوارم پپ موفق به خریدش نشه در ضمن عادل رامی رو هم باید حفظ کنیم درود بر خفاش های اتشین
naby

چرا تو سایتتون عکسی کلیپی چیزی نمیذارید؟ اینطوری سایتتون جذابتر میشه.

ارسال دیدگاه