والنسیا 2-3 زنیت سن پترزبورگ؛ شروعی نا امید کننده در لیگ قهرمانان اروپا

نویسنده:
والنسیا 2-3 زنیت سن پترزبورگ؛ شروعی نا امید کننده در لیگ قهرمانان اروپا

تیم های والنسیا و زنیت سن پترزبورگ در نخستین بازی مرحله گروهی خود در لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه مستایا در حالی به مصاف هم رفتند که شاگردان ویاش بوآش موفق شدند در دقیقه 9 توسط هالک از میزبان اسپانیایی خود پیش بیافتند. پس از این والنسیا تلاش هایی برای به تساوی کشاندن بازی داشت اما در واپسین دقایق نیمه نخست دوباره هالک موفق به بازکردن دروازه والنسیا شد تا نماینده روسیه با پیروزی به رختکن برود.

در نیمه دوم والنسیا با دو تغییر پا به میدان گذاشت، پاکو آلکاسر و آندره گومز به جای خاوی فوئگو و پابلو پیاتی وارد زمین شدند. 9 دقیقه از نیمه دوم سپری شده بود که والنسیا روی گل به خودی ویتسل موفق شد یکی از گل ها را جبران کند. پاس های سالم و مالکیت توپ به همراه شوت های والنسیا را به گل دوم نزدیک تر می کرد تا اینکه آندره گومز بازیکن تازه وارد موفق شد روی پاس گایا بازی را به تساوی بکشاند. اما این تساوی خیلی پایدار نماند و سه دقیقه بعد از گل گومز، ویتسل گل به خودی خود را جبران کرد و موفق شد دروازه جائومه دومنک را در دقیقه 76 برای سومین بار باز کند و زنیت به پیروزی ارزشمندی در خاک اسپانیا دست یابد.

 

والنسیا: جائومه دومنک، ژوآ کانسلو، شکودران مصطفی، ایمن عبدالنور، خوزه گایا، خاوی فوئگو ( آندره گومز 46 ) ، دانیل پارخو، انزو پرز، سفیان فغولی ( رودریگو مورنو 71 ) ، پابلو پیاتی ( پاکو آلکاسر 46 ) ، آلوارو نگردو

 

 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه