گومز: من بازگشته ام، قوی تر از همیشه!

نویسنده:
گومز: من بازگشته ام، قوی تر از همیشه!

آندره گومز هافبک پرتغالی والنسیا پس از مصدومیتی طولانی مدت دوباره به میادین بازگشت و در پیروزی خفاش ها مقابل اسپورتینگ خیخون به عنوان بازیکن تعویضی وارد بازی شد.

گومز پس از 4 ماه آسیب دیدگی و جراحی، حدود 20 دقیقه در بازی شنبه مقابل اسپورتینگ خیخون به میدان رفت. وی در مورد بازگشتش گفت: " این مصدومیت چیزهای زیادی به من یاد داد. حالا قوی تر از همیشه به میادین بازگشته ام. از همه سپاسگزارم که به من کمک کردند تا سریعتر توانایی بازی را پیدا کنم. آمده ام تا به هم تیمی هایم کمک کنم. فصل از حالا برای من آغاز شده است؛ من میخواهم خیلی خوب باشم، البته باید آرام حرکت کنم. "

هافبک 22 ساله والنسیا در مورد بازی در برابر زنیت گفت: " هربار که در مستایا بازی می کنیم باید پیروز شویم. تمام تلاشمان را می کنیم تا هواداران از بازی لذت ببرند و تمایل بیشتری به حضور در مستایا پیدا کنند. اکنون که در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا هستیم نباید زحمات قبلی مان در راه رسیدن به این مرحله که به فصل گذشته و بازی در برابر موناکو باز می گردد، را بی ثمر کنیم. "

 

یاد آور می شود دیدار والنسیا - زنیت سن پترزبورگ روسیه از ساعت 23:15 به وقت تهران در ورزشگاه مستایای والنسیا برگزار می شود.

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه