والنسیا - زنیت ؛ نخستین دیدار در مرحله گروهی

نویسنده:
والنسیا - زنیت ؛ نخستین دیدار در مرحله گروهی

تیم های والنسیا و زنیت سن پترزبورگ روسیه چهارشنبه شب از ساعت 23:15 به وقت تهران در ورزشگاه مستایا نخستین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپای خود را در این فصل انجام می دهند. 

والنسیا با حذف موناکو به این مرحله رسید و در قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در سید 2 مرحله و زنیت در سید 1 قرار داشتند. دو تیم دیگر این گروه المپیک لیون فرانسه و گنت بلژیک هستند. نکته جالب اینکه والنسیا تا کنون در لیگ قهرمانان اروپا به نمایندگان روسیه نباخته است. 4 پیروزی و یک تساوی حاصل کار خفاش ها مقابل نمایندگان روسیه بوده است. 

تنها دیدار این دوتیم یک بازی دوستانه در زمستان گذشته بوده است که در آن مصاف والنسیا با یک گل بر زنیت چیره شده بود.

والنسیا از 3 بازی انجام شده لیگ 5 امتیاز کسب کرده و در رتبه هشتم جدول قرار دارد. زنیت از 8 بازی 16 امتیاز کسب کرده و در رتبه سوم جدول لیگ برتر روسیه قرار دارد.

وضعیت بازیکنان:

والنسیا به جز 2 دروازه بان مصدوم خود، دیگو آلوز و متیو رایان مصدوم دیگری ندارد. به نظر می رسد مصدومیت سانتی مینا هم رو به اتمام است چرا که اسپیریتو سرمربی والنسیا نام وی را در جمع 22 بازیکن آماده برای دیدار با زنیت نوشته است.

در آن سوی میدان آندره ویاش بوآش تنها یک غایب دارد آن هم ویاچسلاو مالافیو.

 

تازه های دو تیم:

والنسیا:

ایمن عبدالنور پس از نمایشی قابل قبول در مقابل خیخون، به نظر می رسد کنار مصطفی زوج قلب خط دفاع والنسیا را تشکیل دهد.

جائومه دومنک دروازه بانی که در مقابل خیخون به خوبی جای آلوز و رایان را پر کرد، به احتمال خیلی زیاد باز هم در ترکیب والنسیا قرار می گیرد.

احتمال حضور آلوارو نگردو در خط حمله و نیمکت نشینی پاکو آلکاسر، زننده گل پیروزی بخش والنسیا به خیخون هم وجود دارد.

 

زنیت:

ویاش بوآش در این بازی سخت خارج از خانه، به نظر می رسد با چیدمان 1-3-2-4 بازی کند. آن ها اول هفته در مقابل رقیب همیشگی خود، زسکا مسکو 2-2 مساوی کرد.

 

 

* تبادل با طرفداری 

 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه