پاکو خواهان ماندگاری اوتامندی

نویسنده:
پاکو خواهان ماندگاری اوتامندی

پاکو آلکاسر مهاجم والنسیا امیدوار است تا نیکلاس اوتامندی در مستایا باقی بماند.

 

در جند هفته گذشته شایعات زیادی مبنی بر خروج نیکلاس اوتامندی، مدافع ملی پوش والنسیا شده بود و رئال مادرید و منچستر یونایتد خواهان به خدمت گرفتن وی بودند. از طرفی والنسیا برای فروش اوتامندی 50 میلیون یورو درخواست کرده بود. ولی در روز های گذشته اخباری در خصوص منصرف شدن رئال مادرید و منچستر یونایتد از خرید اوتامندی به گوش رسید. اوتامندی پس از همراهی آرژانتین در جام ملت های آمریکای جنوبی، 4 مرداد به تمرینات والنسیا باز می گردد و با توجه به اینکه هنوز تیمی حاضر به پرداخت 50 میلیون یورو نشده است، به نظر می رسد خروج اوتامندی از والنسیا منتفی باشد.

به نقل از superdeporte پاکو آلکاسر مهاجم والنسیا که در فصل گذشته 14 گل به ثمر رساند، درباره اوتامندی گفت: " خیلی دوست دارم اوتامندی در باشگاه ما بماند. او بازیکن مهمی برای ما به شمار می رود و رفتن او صدمه بزرگی خواهد بود. اوتامندی به همراه مصطفی و اوربان خیلی مستحکم هستند. اگر بگویم با خروج اوتامندی ما ضعیف نمی شویم، دروغ گفته ام. به همین خاطر به عنوان یک والنسیایی امیدوارم وی در مستایا بماند. "

پاکو آلکاسر هم چنین در مورد متیو رایان دروازه بان جدید والنسیا اظهار نظر کرد: " من آگاهی زیادی از کیفیت او نداشته ام ولی در همان تمرین اول نشان داد که از سطح بسیار بالایی برخوردار است. خوشحالم که او در کنار ماست و برای او بهترین ها را آرزو دارم. "

 

*** این مطلب نوشته یکی از نویسندگان همین سایت است که در وبسایت طرفداری هم قرار دادیم.

 

Mohsente

 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه