در یک قدمی مرحله گروهی لیگ قهرمانان

نویسنده:
در یک قدمی مرحله گروهی لیگ قهرمانان

تیم های آلمریا و والنسیا در چارچوب هفته سی و هشتم و پایانی لالیگا به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان اسپیریتو موفق شدند در جدالی نفس گیر سهمیه لیگ قهرمانان را به دست بیاورند.

 بازی در شرایطی آغاز می شد که به دلیل شرایط دو تیم در جدول، هیجان و حساسیت بازی بسیار بالا بود. شاگردان اسپیریتو بازی را بهتر آغاز کردند. بازی در ابتدا کمی پر برخورد بود و روی یکی از این ضربات آزاد، پارتی بازیکن آلمریا با ضربه ای بی نقص از کناردیوار دفاعی، دروازه دیگو آلوز را باز کرد.

والنسیا در دقیقه 9 از میزبان عقب افتاد و فشار را بیشتر کرد. در دقیقه 28 روی ضربه کرنر رودریگو ده پول، این نیکلاس اوتامندی بود که از روی تیر یک بازی را با ضربه سر به تساوی کشاند. در ادامه بازی با سرعت بالا ادامه پیدا کرد و آلمریا دوباره در دقیقه 37 توسط سوریانو روی یک ضربه برگشتی از والنسیا پیش افتاد.

نیمه اول رو به پایان بود که سفیان فغولی موفق شد در دقایق پایانی نیمه اول، روی یک کرنر و با پاس خاوی فوئگو بازی را به تساوی بکشاند. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم دو تیم به حملات خود ادامه دادند. فرصت ها یکی پس از دیگری برای هر دو تیم از دست می رفتند. در همین حال، سویا در بازی همزمان با سه گل از میزبان خود مالاگا پیش افتاد و این خبر به معنای از دست رفتن سهمیه لیگ قهرمانان برای شاگردان اسپیریتو بود. دقایق برای والنسیا و البته آلمریا در حال سقوط در حال سپری بودند و نگرانی هواداران لحظه به لحظه بیشتر می شد اما در دقیقه 79 این پاکو آلکاسر بود که روی پاس سوفیان فغولی خفاش ها را پیش انداخت. پس از این بازی با همین نتیجه به پایان رسید تا آلمریا به دسته پایینتر سقوط کند و خفاش های بندر والنسیا پس از دو سال به لیگ قهرمانان بازگردند. والنسیا با این پیروزی باید در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان شرکت کند.

 

*** این مطلب نوشته یکی از نویسندگان همین سایت است که در وبسایت طرفداری هم قرار دادیم.

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه