والنسیا سه جوان ریورپلاته را زیر نظر گرفت

نویسنده:
والنسیا سه جوان ریورپلاته را زیر نظر گرفت

روبرتو آیالا، یکی از استعداد یابان باشگاه والنسیا سه هموطن خود در باشگاه ریورپلاته آرژانتین را برای بازی در مستایا مثمر ثمر دانست.

 

 

آیالا هفته گذشته برای تماشای بازی دو تیم ریورپلاته و بوکاجنیورز در جام لیبرتادورس به ورزشگاه "استادیو مونمنتال آنتونیو وسپوچیو لیبرتی" رفته بود و در پایان 3 بازیکن تیم ریورپلاته را مورد بررسی قرار داد:

 

ماتیاس کرانِویتر

کلودیو ماتیاس کرانویتر هافبک 21 ساله ای است که ملیتی آرژانتینی-ایتالیایی دارد. پست این بازیکن 21 ساله هافبک دفاعی است که توانایی بازی به عنوان هافبک میانی را هم دارد. این جوان آینده دار مورد توجه سران منچسترسیتی و اتلتیکو مادرید نیز قرار گرفته است.

 کرانویتر

 

 

امانوئل مامانا

امانوئل هرمان مامانا هافبک مدافع 19 ساله ای است که به عنوان مدافع راست و میانی مورد استفاده قرار می گیرد. این بازیکن 183 سانتی متری مورد توجه سران اتلتیکو مادرید هم قرار دارد و گفته می شود مبلغ مامانا برای خروج از ریورپلاته 7 میلیون یورو است. شاید در حال حاضر ورورد مامانا خیلی مثمر ثمر به حساب نیاید ولی در آینده ای نه چندان دور می تواند در مستایا درخششی چشمگیر داشته باشد. وی در تابستان 2014 نخستین بازی ملی اش را برابر اسلوونی انجام داد و از دقیقه 77 به جای ماسکرانو وارد بازی شد.

 مامانا

 

 

سباستین دریوسی

دریوسی مهاجم 19 ساله ای است که در فصل جاری مورد اعتماد گایاردو، سرمربی ریورپلاته قرار گرفته و 25 بار برای این تیم به میدان رفته است. وی به عنوان هافبک کناری هم مورد استفاده قرار می گیرد و توانایی استفاده از دو پایش برای شوت زنی و حمل توپ را دارد. برخی سبک بازی دریوسی را شبیه سرجیو آگرو مهاجم آرژانتینی منچسترسیتی می دانند.

 

 درویسی

 

*** این مطلب، نوشته یکی از نویسندگان همین سایت است که در وبسایت طرفداری هم قرار دادیم.

Mohsente

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه