برد مورد نیاز قبل از رویارویی با رئال مادرید

نویسنده:
برد مورد نیاز قبل از رویارویی با رئال مادرید

تیم های والنسیا و ایبار در چارچوب هفته سی و پنجم لالیگا به مصاف هم رفتند که در پایان خفاش ها موفق شدند با نتیجه 3-1 از سد حریف خود عبور کنند.

دو تیم در شرایطی به مصاف هم می رفتند که به دلیل شرایط جدول و شکست دیروز سویا مقابل رئال مادرید، یک پیروزی برای والنسیا بسیار حیاتی و ضروری به نظر می رسید. والنسیا بازی را بهتر شروع کرد و در دقایق ابتدایی صاحب چند فرصت شد. حملات خفاش ها ادامه یافت تا در دقیقه 25 خوزه لوییس گایا، با پاسی خوب اوتامندی را صاحب موقعیت کرد و نیکلاس اوتامندی موفق شد گل اول بازی را به ثمر برساند. در ادامه و تا پایان نیمه اول خفاش ها برای افزایش اختلاف تلاش کردند اما دروازه بان ایبار روز خوبی را پشت سر گذاشت و موفق شد توپ ها را مهار کند. در اواخر نیمه اول، ایبار میزبان چند بار به دروازه والنسیا نزدیک شد که نتیجه ای نداشت و بازی با نتیجه 1-0 به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم این ایبار بود که با یک تغییر در ترکیب خود بازی را بهتر آغاز کرد و در ده دقیقه ابتدایی نیمه دوم چند فرصت ایجاد کرد. اما اولین موقعیت خطرناک نیمه دوم را رودریگو ده پول برای والنسیا ایجاد کرد و توپ را به تیر دروازه کوبید و در دقیقه 56 دنی پارخو موفق شد گل دوم را برای خفاش ها به ثمر برساند.

در ادامه نونو اسپیریتو چند تغییر را در ترکیب تیم ایجاد کرد و بازی را در دست گرفت. والنسیا بازی را به خوبی کنترل کرد و در دقیقه 71 دنی پارخو از روی ضربه آزادی استثنایی، تیرک دروازه ایبار را برای بار دوم به لرزه درآورد و این پاکو آلکاسر بود که موفق شد گل سوم بازی را به ثمر برساند.

پس از این گل پاکو باز هم در موقعیت گلزنی قرار گرفت که ثمری نداشت. در ادامه ایبار چند تغییر در ترکیب خود ایجاد کرد و کمی فشار را بیشتر کرد. در دقیقه 84 این میکل آرائوبارنا بود که موفق شد روی پاس آنخل گل اول ایبار را به ثمر برساند. در دقایق پایانی بازی کمی خشن دنبال شد اما بازی با همین نتیجه 3-1 به پایان رسید.

 

*** این مطلب نوشته یکی از نویسندگان همین سایت است که در وبسایت طرفداری هم قرار دادیم.

 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه