چراغ سبز گرانادا برای تداوم همکاری با ایبانیز

نویسنده:
چراغ سبز گرانادا برای تداوم همکاری با ایبانیز

باشگاه گرانادا خواهان تمدید قرارداد قرضی روبرتو ایبانیز، هافبک والنسیا است.

 

ایبانیز زمستان 2015 به صورت 6 ماهه و قرضی از والنسیا به گرانادا پیوست. وی تا کنون 4 گل برای این تیم به ثمر رسانده و به خوبی با شرایط محیطی جدید خود را وفق داده است. گرانادا که در منطقه سقوط از دسته برتر لالیگا قرار دارد، خواهان ادامه حضور بازیکن 22 ساله والنسیا است؛ چرا که آن ها بر این باورند که روبرتو می تواند برای آن ها مفید واقع شود.

گفته می شود گرانادا تنها مشتری این بازیکن 168 سانتی متری نیست؛ تیم های رایو وایکانو و الچه هم خواهان به خدمت گرفتن قرضی این بازیکن هستند. با توجه به اینکه در فصل آینده جایگاه خاصی را نمی توان در مستایای برای ایبانیز پیش بینی کرد، خروج موقت او از والنسیا می تواند به منزله کسب تجربه و یافتن فرصت بیشتر برای بازی این گونه جوانان باشد. این بازیکن راست پا تا تابستان 2018 با والنسیا قرارداد دارد.

 

*** این مطلب نوشته همین سایت است که در سایت طرفداری هم قرار دادیم

بازگشت
مهدی-کرماشان

دستتون درد نکنه که اخبار والنسیا رو پوشش میدید .من از هواداران قدیمی این تیم دوست داشتنی هستم قبلا همیشه به سایتتون سر میزدم و کامنت هم میزاشتم اما مدتی بود که سایت ایراد داشت و باز نمیشد تا دوباره امروز متوجه شدم سایت دوباره راه اندازی شده .دیگه همیشه مزاحم میشمcheekyبه امید موفقیت والنسیا در بازی های پیش رو...

ارسال دیدگاه