بارسلونا 2-0 والنسیا؛دورتر شدن لیگ قهرمانان اروپا از والنسیا

نویسنده:
بارسلونا 2-0 والنسیا؛دورتر شدن لیگ قهرمانان اروپا از والنسیا

در ادامه رقابت های هفته سی و دوم لالیگا اسپانیا دو تیم بارسلونا و والنسیا در یک دیدار بسیار حساس و زیبا به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت با پیروزی 2 بر صفر شاگردان انریکه به پایان رسید.

لوییز سوارز که در این روزها به گل زن شماره یک بارسلونا تبدیل شده است موفق شد در ثانیه 54 دروازه والنسیا را رو پاس لیونل مسی باز کند. این یازدهمین گل مهاجم اروگوئه ای بارسلونا در لالیگا بود.

بعد از گل زود هنگام بارسلونا، این والنسیا بود که توپ و میدان را در اختیار داشت تا اینکه در دقیقه 10 بازی داور نقطه پنالتی را برای تیم والنسیا نشان داد، که کمی هم این پنالتی مشکوک بود. با این حال دنی پارخو کاپیتان خفاش ها پشت توپ ایستاد، اما نتوانست توپ را به گل تبدیل کند و کلودیو براوو شیلیایی با مهار این پنالتی جریان بازی را تغییر داد.

لیونل مسی

در ادامه باز هم والنسیا دست از حملات خود بر نداشت و اشتباهات مدافعان بارسلونا به خصوص آدریانو این موقعیت را به مهاجمان والنسیا می داد تا به گل تساوی برسند. حتی در صحنه ای توپ به تیرک دروازه بارسا اثابت کرد و با خوش شانسی آنها توپ به بیرون رفت. در نهایت بارسا با نتیجه یک بر صفر نیمه نخست را به پایان رساند.

با شروع نیمه دوم، لوئیس انریکه در قلب خط دفاعی خود تغییراتی را ایجاد کرد و آدریانو را از زمین خارج کرد و به جای او راکیتیچ را روانه میدان که تا ماسکرانو که از ابتدا در خط هافبک حضور داشت به قلب دفاع انتقال یابد.

با این تغییر کمی در میانه زمین بارسا تعادل ایجاد شد، و بارسلونا توانست توپ و میدان را در اختیار بگیرد. اما والنسیا در برخی از صحنه های بسیار خطرناک ظاهر شد و با درخشش براوو در دروازه و مدافعان توپ ها به گل تبدیل نشد.

همان طور که بارسا در دقیقه ابتدایی به گل رسید، در دقیقه پایانی هم گلزنی کرد. این بار لیونل مسی موفق شود گل دوم را به ثمر برساند. مسی با این گل در جدول گلزنان 35 گله شد. همچنین این گل 400امین گل وی با پیراهن بارسلونا است.

در نهایت بارسلونا موفق شد با حساب 2 بر صفر پیروز این دیدار حساس باشد و به 78 امتیازی شد و کماکان در صدر جدول قرار دارد. والنسیا هم با این شکست در رده پنجم قرار دارد.

 

sohrab mirshekar yekta

بازگشت
yas

آخه پارخو هم شد بازیکن؟

اونوقت بش کاپیتانی هم دادند

باعث آبروریزی والنسیا شده

مهدی-کرماشان

یاس عزیز اینطوری درباره ی پارخو حرف نزن.به هر حال کاپیتانمونه و زحمات زیادی واسه والنسیا کشیدهheart

ارسال دیدگاه