برترین ها معرفی شدند

نویسنده:
برترین ها معرفی شدند

تیم والنسیا اسپانیا چند تن از برترین بازیکن های خود را انتخاب کرد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

نیکولاس اوتامندی

این بازیکن که از پورتو راهی والنسیا شد از همان روز اول به خوبی در تیم والنسیا جا افتاد و به عنوان مرد اول خط دفاع والنسیا معرفی شد.این بازیکن طوری درخشید که تاتا مارتینو را مجاب کرد که او را به تیم ملی آرژانتین دعوت کند و تا به حال هم از مدافعان ثابت آرژانتین به شمار می آید.به همین دلیل از بازیکنان برتر به حساب آمد.

خوزه گایا

این بازیکن که از آکادمی والنسیا رشد کرد و به تیم اصلی راه یافت آن چنان درخششی داشت که باعث شد به تیم ملی زیر 21 ساله ها دعوت شود.همچنین به بازیکن ثابت والنسیا در این فصل تبدیل شده است و خیلی ها او را از بازیکنان آینده دار فوتبال می دانند.به همین دلیل او هم جزو بازیکنان برتر قرار گرفت.

آندره گومس

این بازیکن وقتی به والنسیا آمد تنها 21 سال سن داشت و وقتی که برای اولین بار و به عنوان یار تعویضی وارد زمین شد به خوبی درخشید و نظر مربی تیم را جلب کرد و حالا هم به عنوان یکی از بازیکنان کلیدی تیم به حساب می آید.به همین دلیل او هم جزو بازیکنان برتر است.

پاکو آلکاسر

این بازیکن هم مثل گایا از استعداد های جوان والنسیا و از آکادمی راهی تیم اصلی شد.برای تیم 21 ساله های اسپانیا بازی کرد و به تیم اصلی والنسیا آمد.در والنسیا طوری درخشید که هواداران تیم به او لقب((قاتل))دادند.به همین دلیل او هم جزو بازیکنان برتر قرار گرفت.

دیگو آلوز

او زمانی که به والنسیا آمد در تیم والنسیا به خوبی درخشید و کلین شیت های زیادی از خود به جای گذاشت و همین امر هم باعث شد به تیم ملی برزیل دعوت شود.در برزیل هم درخشش فوق العاده ای داشت که باعث شد یک رکورد برایش ثبت شود .به همین دلیل خم جزو بازیکنان برتر است.

دنیل پارخو

این بازیکن با تجربه با روی کار آمدن نونو سانتو بیشتر در ترکیب اصلی قرار گرفت و تا به اینجای فصل هم عملکرد چشم گیری داشته و به عنوان کاپیتان هر هفته در تیم منتخب لالیگا قرار می گیرد و برای والنسیا در این فصل 9 گل به ثمر رسانده که برای او یک رکورد شخصی به حساب می آید.به همین دلیل او هم جزو این بازیکنان قرار گرفت.

شکردان مصطفی

این بازیکن آلمانی وقتی در سمپدوریا درخشید مورد توجه مدیران والنسیا قرار گرفت که باعث شد او را با مبلغی در حدود 15 میلیون یورو به خدمت بگیرند.او نظر نونو سانتو را به خود جلب کرد و به تیم ملی هم دعوت شد که آلمان را در جام جهانی همراهی کند.او خود را در ترکیب ثابت والنسیا و آلمان قرار داد و در این فصل هم در کنار اوتامندی خط دفاعی مستحکمی تشکیل داده است.به همین دلیل او هم جزو بازیکنان برتر است.

نونو سانتو

این مربی پرتغالی وقتی خوان آنتونیو پیزی از سمت خود برکنار شد به کمک خورخه مندس ایجنت معروف فوتبال جهان و دوست چندین و چند ساله اش توانست سرمربی والنسیا شود.او در همان ابتدا شایستگی های خود را نشان داد و چند وقت پیش هم به عنوان برترین مربی تاریخ والنسیا از نگاه آمار شد.او والنسیا را دوباره زنده کرده است و دوباره این تیم را به سطح اول لالیگا رسانده است.او این تیم را دوباره به لیگ قهرمانان اروپا نزدیک کرده است و تا به اینجای فصل تیمش با 60 امتیاز در رده سوم قرار دارد.

 

sohrab mirshekar yekta

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه