سیسوخو در اندیشه ی ترک

نویسنده:
سیسوخو در اندیشه ی ترک

آلی سیسوخو،مدافع چپ والنسیا هم در اندیشه ی ترک مستایاست...

 

سیسوخو تمایلی به ادامه بازی در والنسیا ندارد.وی که تابستان گذشته به والنسیا آمده بود،این فصل در مقاطعی مصدومیت هایی هم داشت اما در مجموع در دوران والورده،جایگاه ثابتی در تیم پیدا نکرد.یکی از بازی های فوق العاده اش در مقابل مالاگا بود.در دوران پلگرینو جایگاه ثابتی داشت.این مدافع فرانسوی 25 ساله تا سال 2016 با والنسیا قرارداد دارد.

یاد آور می شود سیسوخو فصل گذشته با قیمت 6 میلیون یورو از لیون به والنسیا ملحق شده بود.

 

بازگشت
mehdi albelda

نباید اجازه بدیم بازیکنانمون این قدر راحت تیم رو ترک کنن اون از تینو کاستا و جرمی متیو و عادل رامی که گفتن میخوان تیم رو ترک کنن اینم از سیسوخو

mehdi albelda

امیدورام ستاره های تیممون رو حفظ کنیم و فصل اینده قهرمان یورو لیگ بشیم

AliReza

سلام دوستان عزیزم خیلی خوشحالم که میتونم با دوستان عاشق والنسیا تبادل نظر کنم . عزیزان به نظر من خروج هر تیم نیاز به یک دروازه بان خوب داره وجود دو دروازه بان خوب و چرخشی بازی دادنشون باعث افت هر دو دروازه بان خواهد شد . مطمئنا می دونید که آلوز در لیست فروش قرار گرفت . رامی و سیسوخو بازیکنانی هستند که به سبک بازی والنسیا نمیخورن برای مثال رامی دارای سرعتی نیبتا خوب موفق در هوا اما در دفاع روی زمین ناموفق برای همین که تیم های لیگ جزیره به دنبالش هستند چون لیگ جزیره مبتنی بر سانتر تا بازی روی زمین دو دریبلینگ . سیسوخو هیچ وقت نتونست خودشو تو تیم جا بندازه .

AliReza

تینو کستا بازیکن خوبی بود شوت های خوب و ضربات ایستگاهی خوبی داشت اما بازیکن ایستایی بود و از لحاظ سنی به 29 سالگی رسیده بود و نمیشد پیشرفتی براش متصور بود و با فروشش به مبلغ دقیق 6.160.000 یورو بهترین خدمتو به والنسیا کرد در حالی که والنسیا نیاز به هافبکی پا به توپ با دریبلینگ خوب دارای شوت و پاسینگ خوب هست . پابلو پیاتی و نلسون والدز در لیست فرمش والنسیا قرار گرفتند همون طور که میدونید پیاتی دارای تنها سرعت خوب اما قد 163 و فیزیک ضعیف که شامل درگیری های فیزیکی دفاع تیمی هست و دارای فیزیک ضعیف در هجوم و شوت های ضعیف و مصدومیت های فراوان بازیکن قابل اتکایی نیست و فروشش به نفع والنسیاست هر چند قیمت فروشش پایین تر از خریدشه که نشون از ضعف بازیکن داره . درباره نلسون والدز بازیکنی دارای ضربات سر خوب اما بسیار کند و نبودش بهتر از بودشه . اما درباره متیو واقعا فروشش حیف خواهد بود امیدوارم متیو با والنسیا تمدید کنه و اسم بارسا وسوسش نکه .  

AliReza

فروش گاگو به دلیل مصدومیت های پیاپی وتفرقه افکنی هاش در والنسیا به صلاح تیمه اما دوستان عزیزم چند هفته پیش مدیر عامل جدید والنسیا طرحی به نام گلووال رو معرفی کرد که من برسیش کردم واقعا هم در کوتاه مدت هم بلند مدت خوب بود . در زمینه ورزشی نگه داشتن بازیکنانی مثل سولدادو جوناس بنگا پارخو و گواردادو و یک دروازه بان که مشخص شد گوایتاست و استفاده از بازیکنان حاصل مدرسه مالنسیاست که همیشه بازیکنان خیلی خوبی ساخته اخرینش ایسکو پسر طلایی اسپانیاست پس هم قدرت تیم حفظ میشه هم بازیکنان جوان آینده دار به تیم اضافه میشه حالا درباره این بازیکنان جوان صحبت میکنیم .

AliReza

میشل بازیکن 24 ساله با 182 سانت قد حاصل مدرسه والنسیا چندین سال به صورت قرضی در لا لیگا بازی کرده و فصل آخر در تیم همشهری لوانته عضویت داشته که اینقدر خوب کار کرد که والنسیا بند خرید مجدد بازیکن رو به اجرا در اورد . در این فصل در مجموع تمامی جامها 8 گل و 10 پاس گل داشته و به جای تینو وارد تیم شده که 29 ساله دارای 176 سانتر قد و در تمامی جامها 3 گل و 10 پاس گل داشته . بازیکن بعد آلکاسر 20 ساله دارای قد 174 حاصل مدرسه والنسیا در تمامی رده های ملی به جز بزرگسالان بازی کرده در این فصل به صورت قرضی در گتافه بوده که در مجموع 6 گل و 3 پاس گل داشته البته بیشتر به صورت ذخیره وارد زمین شده و به جای نلسون والدز وارد تیم شده . گیل و دوس سانتوس به جای پیاتی وارد خواهند شد که گیل حاصل مدرسه والنسیا 20 ساله دارای 170 قد به صورت قرضی در تیم الچه که با اقتدار به لالیگا صعود کرده بازی کرده با مجموع 4 گل و دوس سانتوس بازیکن تیم ملی مکزیک و مایورکا با 24 سال سن و 174 قد با مجموع 5 گل و 6 پاس گل به والنسیا خواهد پیوست . در نهایت فوئگو 29 ساله و 181 قد بازیکن تاثیر گذار تیم رایو وایکانو به جای اسطوره البلدا به تیم پیوست .

AliReza

در تیم جوانان والنسیا بازیکنان با استهدادی حضور دارند که در تیم ملی زیر 21 ساله ها حضور دارند که میشه 2 دفاع چپ عالی نام برد رویز 18 ساله با 175 قد و گایا 18 ساله با 170 قد که سال قبل هر دو یک بازی در تیم اصلی در جام حذفی بازی کردند و سرمایه های دیگه در پستای مختلف . مطمئن باشید با رفتن مهره هایی که نام بردم و آودن بازیکنانی که توضیح دادم والنسیا بهتر از قبل خواهد شد .

mohsente

خیلی خیلی ممنون از نظرات و اطلاعات مفیدی که دوستان دادن.ایشالا که اینجا تبادل نظرات هم بیشتر بشه و یکم جو هوادارای به خودش بگیره

بازم ممنون

مدیر سایت

mehdi albelda

علیرضا جان ممنون از اطلاعات بسیار خوب و مفیدت . در مورد مدرسه ی فوتبال والنسیا باید گفت که واقعا بهترین ستاره های اسپانیا از تو همین مدرسه بیرون میان و به قول یکی از دوستان من نمیدونم اگه اسپانیا والنسیا رو نداشت چی کار میکرد اما چه فایده که بسیاری از این ستاره ها بعدا تیم رو ترک میکنن . فهرست های ستاره هایی رو که از سال 2003 و 2004 تا حالا تیم رو ترک کردن تو ذهنت بیار . شدیم مثل اژاکس امستردام که مدام ستاره تربیت میکنیم و راحت از دست میدیم متاسفانه مدیران والنسیا هم از لحاظ اقتصادی بسیار ضعیف عمل میکنن و من نمیدونم تو سال های اخیر با پول های هنگفتی که از طریق فروش ستاره هایی مثل داوید ویا و داوید سیلوا و خوان ماتا و جوردی البا به دست اوردن چی کار کردن ؟

AliReza

باز کانالس بازیکن آینده دار و خوش استایل والنسیا در بازی های ملی زیر 21 ساله ها مصدوم شد . اینطور که معلومه همواره میبایست با مصدومیت سر کنه این دفع به مدت 8 هفته که به آمادگی پیش فصل نمیرسه . بازیکن خیلی دوست داشتنی اما خیلی مصدوم میشه و مصدومیت هاش از یک نقطه هست که این واقعا بده . مطمئنا رئال این موضوع رو میدونست و به همین خاطر این بازیکن آینده دارو به قیمت 6.600.000 یورو به والنسیا فروخت . البته فصل قبلش هم به صورت قرضی با قیمت 1.760.00 یورو در والنسیا بو که تا همین اواخر مصدوم بود .

AliReza

هواداران پر افتخار والنسیا امروز اعلام شد کاپیتان دیوید آلبلدا پس از 15 سال حضور در تیم والنسیا از این تیم و هوادارانش خداحافظی کرد و فصل آینده در این تیم حضور نخواهد داشت برای بازیکن و اسطوره بزرگ والنسیا آرزوی موفقیت میکنیم . شما میتونید ابراز علاقتون رو در صفحه تویتر دیوید برای دیوید بزارید .

AliReza

عزیزانم خبر خوش احتمال برگشت آلبیول به والنسیا هست . آلبیول بازیکنی با 190 سانت قد 27 ساله متولد والنسیا و حاصل مدرسه والنسیا هست . از خبرهای دیگه احتمال ورود ایبورا بازیکن خط میانی تیم همشهری لوانته هست که دارای 190 سانت قد و 25 سال سن هست . بازیکنی بسیار خوش استایل و خوش اتیه هست که قابلیت بازی در پست دفاع هافبک و هافبک مرکزی رو داره که در این فصل در مجموع 5 گل و 2 پاس گل در این فصل داشته و 5سال در لوانته تیم همشهری عضویت داشته .

AliReza

بارسلونا و بایرن به درخواست پپ به دنبال جذب متئو 29 ساله هستند البته مدیر عامل جدید و جوان والنسیا اعلام کرده که قرارداد متئو که تا سال 2014 هست به مدت 3 فصل تمدید خواهد شد . متئو در سال 2009 از تیم تولوز به صورت بازیکن آزاد و مجانی به والنسیا پیوست .

AliReza

ناپولی که رافا بنیتز رو به خدمت گرفته مشتری جدید رامی به همراه بارسلوناست و پیشنهادی مشابه بارسلونا 10.000.000 یورو ارائه داده البته بند آزادی قرارداد رامی 12.000.000 یورو هست و والنسیا فقط به این مبلغ رامی را خواهد فروخت . در اظهار نضری جالب مسئولان والنسیا به تیم ناپولی اعلام کردند هیچ گونه تخفیفی نخواهند داد زیرا بر سر انتقال ویکتور رویز از ناپولی به مبلغ 7.040.000 یورو هیچ تخفیفی به والنسیا داده نشد .

AliReza

امیدوارم دوستان نظراتشون رو اعلام کنن تا از نظرات خوبشون به خوبی استفاده کنیم . 

mehdi albelda

علیرضا جان ممنون بابت اطلاعات و اخبار بسیار مفیدی که در اختیارمون قرار دادی . تو سایت طرفداری خوندم که مدیر عامل جدید والنسیا میخواد طرحی به نام گلووال رو تو باشگاه اجرا کنه که البته خیلی دقیق راجع به اون توضیح نداده بود ای کاش تو این سایت یه مقاله ی جامع درباره ی این طرح بزارن . گفته میشه که این طرح برگرفته از طرحیه که حدود ده سال پیش تو باشگاه دورتموند اجرا شده و حالا داره ثمرات مثبت خودشو نشون میده امیدوارم که تو والنسیا هم جواب بده و دوباره تبدیل به یکی از بهترین تیم های اروپا بشیم

AliReza

کاملا درست مهدی جان طرح گلووال یک طرح وسیع در زمینه های مختلف هست که من سعی کردم تنها در زمینه ورزشی توضیحاتی بدم . سعی کردم تو سایت طرفداری اطلاعات و اخبار بروزی از باشگاه والنسیا قرار بدم که بعد از چند مطلب دیگه مطالب انتشار پیدا نکرد و صحبتی که با مدیر سایت طرفداری داشتم به بهانه های مختلف مانع از انتشار مطالب شد . ایمیلی به مدیر سایت کانون هواداران زدم که اگه اجازه بدن و مایل باشن مطالب رو در سایت خودمون قرار بدم .

AliReza

مطالبی که به نویسندگی علیرضا جلالی زاده در سایت طرفداری مطالعه کردید مطالب من درباره باشگاه والنسیا بود که به بهانه های مختلف مانع از انتشار مطالب شدند امیدوارم مدیریت سایت کانون هواداران اجازه انتشار مطالب رو بده که بتونم مطالب رو و اخبار رو بروز کنم البته متاسفانه من 1 تیر ماه باید دوره آموزشی خدمت سربازی رو بگزرونم اما تا قبل از 1 تیر و بعد از برگشت مطالب کاملی خواهم گذاشت .

AliReza

دوستان عزیزم علاقمندان به پیگیری اخبار باشگاه والنسیا به سایت www.vcf.blogfa.com مراجعه کنند .

mehdi albelda

دستت درد نکنه علیرضا جان مطالب بسیار مفید و جذابی رو در سایت طرفداری نوشته بودی امیدوارم دوباره مطالب مفیدت رو در سایت طرفداری و بقیه ی سایت ها بتوینم مطالعه کنیم از جمله همین سایت

ارسال دیدگاه