والنسیا به دنبال بازیکن دیگری از بنفیکا

نویسنده:
والنسیا به دنبال بازیکن دیگری از بنفیکا

ادواردو توتو سالویو هافبک تهاجمی بنفیکا مورد توجه باشگاه والنسیا قرار گرفته است.

 

سالویو آرژانتینی در فصل جاری برای بنفیکا در 30 بازی 12 گل و 8 پاس گل را به نام خود ثبت کرده است؛ از این رو مشتریان زیادی پیدا کرده است. ادواردو 24 ساله فوتبال خود را در باشگاه لانوس کشورش آغاز کرد و پس از حضوری 16 ساله در این تیم و انجام نخستین بازی ملی در ازای 8 میلیون یورو به اتلتیکو مادرید پیوست. پس از حضوری یک ساله و قرضی در بنفیکا سران باشگاه پرتغالی را مجذوب خود کرد تا قرارداد این بازیکن را دائمی کنند. بنفیکا در سال 2012 برای این انتقال 13.5 میلیون یورو پرداخت. در صورت انجام این انتقال، این بازیکن 171 سانتی متری که به عنوان هافبک کناری یا پشت مهاجم ( مهاجم دوم) بازی می کند، پنجمین بازیکنی خواهد بود که پس از تغییر و تحول در مالکیت باشگاه والنسیا از لیسبون به والنسیا می پیوندد. پیش از سالویو، آندره گومز، رودریگو مورنو، ژوآ کانسلو و انزو پرز به مستایا ملحق شده بودند. 

سالویو تا تابستان 2017 با بنفیکا قرار داد دارد و بند آزادسازی قراردادش با بنفیکا 60 میلیون یورو است. تابستان گذشته زنیت سن پترزبورگ روسیه پیشنهادی 30 میلیون یورویی برای جذب این بازیکن ارائه داد اما مورد پذیرش باشگاه پرتغالی واقع نشد.

در سمت راست خط میانی، نونو اسپیریتو سرمربی والنسیا از حضور سفیان فاغولی، رودریگو مورنو بهره مند است و در فصل آینده نیز با بازگشت روبرتو ایبانیز از گرانادا و فدریکو کارتابیا از کوردوبا ترافیک بیشتری را در این سمت احساس خواهد کرد. هرچند بازیکنانی مثل رودریگو دپل و پابلو پیاتی نیز توانایی بازی در سمت راست خط میانی را دارند ولی با این وجود حضور ادواردو سالویو در هر تیمی می تواند مثمر ثمر به شمار رود.

 

 

*** این مطلب نوشته یکی از نویسندگان همین سایت است که در سایت طرفداری هم قرار دادیم.

Mohsente

 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه