همه چیز به هفته ی آخر کشیده شد

نویسنده:
همه چیز به هفته ی آخر کشیده شد

والنسیا در هفته ی سی و هفتم لالیگا،در مستایا با تک گل سولدادو روی پاس خوآ پریرا در دقیقه ی 60 از سد گرانادا گذشت...

 

در بازی مهم دیگر،رئال سوسیداد در خانه در آخرین لحظات گل تساوی را وارد دروازه ی رئال مادرید کرد و با کسب تساوی 3-3 امیدهای خود را برای صعود به لیگ قهرمانان بیشتر کرد.

در حال حاضر والنسیا با 65 امتیاز در رتبه ی چهارم قراردارد،سوسیداد 63 امتیازی است و هفته ی آینده والنسیا در خانه ی سویا به میدان می رود و رئال سوسیداد در خانه ی دپورتیوو لاکرونیایی به میدان می رود که برای بقا در لیگ نیاز به امتیاز دارد.

سویا که هدایت آن بر عهده ی اونای امری،سرمربی سابق والنسیاست،بیشتر اوقات برای والنسیا مشکل ساز شده،فقط در صورت پیروزی والنسیاست که خفاش ها خیالشان از بابت کسب رتبه ی چهارم راحت است وگرنه با تساوی مقابل سویا و پیروزی سوسیداد،این سوسیداد است که رتبه ی چهارم را کسب خواهد کرد.اگر سوسیداد به رئال مادرید می باخت،والنسیا با کسب تساوی مقابل سویا هم به لیگ قهرمانان فصل آینده صعود می کرد ولی....

رئال سوسیداد واقعا تیم منسجم،هماهنگ و با روحیه ای است و استحقاق این جایگاه را تداشته اند و حتی اگر هم چهارم نشوند،از ارزش های آن ها کم نخواهد شد.امیدواریم والنسیا در فصلی که خیلی آماده نبود،رتبه ی چهارم را کسب کند و به مرحله ی حذفی(پلی آف) لیگ قهرمانان راه پیدا کند.

به نظر می رسید این بازی،آخرین بازی دیوید آلبلدا کاپیتان والنسیا در مستایا بود که احتمالا فصل آینده دیگر در والنسیا نباشد...در دیگر نکات این بازی،تسلط یاران والورده بر بازی بود که 10 کرنر را کسب کردند در حالی که میهمان فقط 2 کرنر داشت.

گرانادا خیلی موقعیت خاصی روی دروازه ی والنسیا نداشت و والنسیا در مجموع تیم برتر میدان بود.نکته ی دیگر،حضور خوان برنات جوان از ابتدا تا دقیقه ی 66 بود.

والنسیا:

گوایتا،خوآ پریرا،ریکاردو کاستا،جرمی متیو،گواردادو،آلبلدا(کانالس 56)،پارخو،بانگا،برنات(سیسوخو 66)،جوناس(تینو کاستا 89)،سولدادو

 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه