انتقام بازی جام حذفی از اسپانیول گرفته شد

نویسنده:

در چارچوب هفته بیست و دوم لالیگا تیم های اسپانیول و والنسیا به مصاف هم رفتند و در پایان والنسیا موفق شد با نتیجه دو بر یک به پیروزی برسد.

نیمه اول

اسپانیول بازی را کمی بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی صاحب چند کرنر شد. پس از دقایقی والنسیا چند موقعیت را ایجاد کرد و رودریگو در دقیقه 18 توپ را به تیرک دروازه اسپانیول کوبید. پس از آن خفاش ها چند موقعیت دیگر هم ایجاد کردند. بازی تقریبا مساوی دنبال می شد و موقعیت های خیلی خطرناکی روی هیچ یک از دروازه ها ایجاد نشد. والنسیا از نظر مالکیت توپ و زمین تیم نسبتا برتر زمین بود اما نیمه اول گلی در بر نداشت.

نیمه دوم

بازی در نیمه دوم کمی پربرخورد شد و داور مجبور به دادن چند کارت زرد به بازیکنان اسپانیول شد. پس از دقایقی والنسیا بازی را در دست گرفت و در دقیقه 62 پیاتی آرژانتینی موفق شد روی پاس خوب حوزه گایا دروازه میزبان را باز کند. پس از گل هر دو تیم تغییراتی در ترکیب های خود ایجاد کردند. با نزدیک شدن به دقایق پایانی، اسپانیول فشار را بیشتر کرد اما این والنسیا بود که در دقیقه 85 با گل بخودی پائو اختلاف را به دو گل رساند. بازی رو به پایان بود که بازیکنان اسپانیول به وسیله سرخیو گارسیا یکی از گل ها را جبران کردند. پس از این گل اسپانیول موفق نشد گل تساوی را به ثمر برساند و والنسیا بازی را با نتیجه 2-1 به پایان رساند. با این پیروزی والنسیا به جمع 4 تیم بالای جدول بازگشت.

*** این مطلب که نوشته ی یکی از نویسندگان همین سایت است را در سایت طرفداری هم قرار دادیم.

 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه