اطمینان روفته از ماندگاری گایا

نویسنده:
اطمینان روفته از ماندگاری گایا

با عرض پوزش به علت چند هفته به روز نشدن سایت به دلایل شخصی، اخبار را با این خبر که در سایت طرفداری هم قراردادیم و نوشته یکی از نویسندگان همین است، شروع می کنیم:

 

پس از تمدید قرارداد پاکو آلکاسر، خفاش ها در صدد تمدید قرارداد خوزه گایا، دیگر جوان آینده دارشان هستند.

چند روز پیش مسئولان والنسیا قرارداد پاکو آلکاسر را تمدید کردند که طبق این قرارداد مهاجم ملی پوش والنسیا تا تابستان 2020 با خفاش ها قرارداد دارد و بند آزادسازی قرارداد وی با لوس چه 80 میلیون یورو ثبت شده است. قراردادی با پشتوانه که می تواند پشتوانه ی خوبی برای طرفین باشد. اکنون مسئولان والنسیا به فکر تمدید قرارداد خوزه گایا مدافع چپ خود افتاده اند؛ پس از خروج برنات در تابستان گذشته گایا به ترکیب اصلی والنسیا راه پیدا کرد و خیلی خوب از اعتماد کادرفنی استفاده کرد. به گفته ی فرانسیسکو روفته مدیر ورزشی والنسیا، باشگاه مصمم است که قرارداد گایا را هرچه سریعتر تمدید کند.

به نقل از سوپردپورته والنسیا از علاقه مندی رئال مادرید برای جذب گایا شگفت زده نشده چرا که آن ها از سطح کیفی بازی خوزه لوییز آگاه هستند. روفته ادامه داد: " میبینیم که گایا از حضور در مستایا خوشحال است و با تیم هماهنگ شده است. ما از چند هفته پیش با گایا، خانواده اش و مدیر برنامه هایش در مورد تمدید قرارداد صحبت کرده ایم. ما مطمئنیم که گایا در والنسیا می ماند. "

به گفته ی رسانه های محلی، والنسیا تا 6 سال آینده قرارداد گایا را تمدید خواهد کرد و بند آزادی وی از باشگاه را افزایش چشمگیری می دهد، مبلغی که در حال حاضر در حدود 13.4 میلیون پوند است.

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه