دومین پیروزی در سال جدید

نویسنده:
دومین پیروزی در سال جدید

والنسیا از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی میزبان اسپانیول بود و موفق شد با نتیجه ی 2-1 از سد میهمان خود عبور کند و امیدوار به بازی برگشت باقی بماند. ( به همراه تصاویر بازی )

 

اسپیریتو شاگردانش را با آرایش 1-3-2-4 وارد بازی شدند و در دقیقه 11 روی حرکت خوآ کانسلو از سمت راست و سانتر او که برای خوزه گایا مهیا شد، گایا موفق شد با پای غیر تخصصی خود یعنی پای راستش توپ را به کنج دروازه ی اسپانیول بفرستد. پس از آن والنسیا باز هم موقعیت داشت اما موفق به باز کردن دروازه ی حریف خود نداشت تا اینکه در دقایق پایانی نیمه ی اول اسپانیول چند موقعیت خوب گلزنی را از دست داد تا نیمه ی اول با همان گل گایا به اتمام برسد.

در نیمه ی دوم روی ضعف خط دفاع والنسیا استوانی روی پاس زیبای سرجیو گارسیا بازی را به تساوی کشاند. پس از این گل دو تیم گریزهایی برای به ثمر رساندن گل دوم داشتند تا اینکه اسپیریتو سه تغییر پشت سر هم را در تیمش اعمال کرد؛ پاکو آلکاسر، آنتونیو باراگان و آندره گومز به کمک خفاش ها آمدند تا با تغییر تاکتیک به 2-5-3 بتوانند تغییری در نتیجه ایجاد کنند. بازی با همان روند پیش می رفت تا اینکه در صحنه ای مشکوک در محوطه جریمه والنسیا صاحب پنالتی شد؛ این در حالی بود که بازیکنان اسپانیول اعتقاد داشتند در محوطه 6 قدم، خطای روی پاکو آلکاسر انجام نشده...

آلوارو نگردو پنالتی را تبدیل به گل کرد تا والنسیا این بازی خانگی را پیروز شود و به فکر بازی برگشت روز سه شنبه در خانه اسپانیول باشد..

لازم به ذکر است که انزو پرز و پابلو پیاتی و در سویی دیگر رودریگو مورنو، خوآ پریرا و دیگو آلوز در بین تماشاگران ورزشگاه مستایا حضور داشتند. پس از خروج پارخو از میدان و در غیاب پارخو و دنی آلوز، بازوبند کاپیتان بر بازوی خاوی فوئگو بسته شد.

دانلود عکس های بازی 

والنسیا:

یوئل رودریگز، خوآ کانسلو ( آنتونیو باراگان 65 ) ، نیکلاس اوتامندی، روبن وزو، لوکاس اوربان ، خاوی فوئگو ، دنی پارخو ( آندره گومز 70 ) ، کارلس گیل ( پاکو آلکاسر 65 )، رودریگو دپل، خوزه گایا ، آلوارو نگردو 

 

Mohsente

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه