پاره شدن نوار پیروزی های پیاپی رئال توسط خفاش های بی ادعا

نویسنده:
پاره شدن نوار پیروزی های پیاپی رئال توسط خفاش های بی ادعا

والنسیا در نخستین بازی خود در سال 2015 موفق شد بازی 1-0 باخته را در نیمه ی دوم جبران کند و به سه امتیاز شیرین این بازی دست یابد.

 

شاگردان نونو اسپیریتو با آرایش 3-5-2 راهی میدان شدند. اوربان، اوتامندی و مصطفی سه مدافع میانی والنسیا در این بازی بودند؛ در خط میانی حضور انزو پرز بازیکن جدید والنسیا در کنار دانی پارخو و پشت آندره گومز، آنتونیو باراگان و پابلو پیاتی در کناره ها و آلوارو نگردو و پاکو آلکاسر در خط حمله.

در دقیقه 13 روی یک پنالتی بازیکنان رئال مادرید به گل رسیدند....دقایقی بعد به علت مصدومیت پابلو پیاتی، خوزه گایا به جای این بازیکن آرژانتینی وارد بازی شد.در نیمه ی اول والنسیا موفق به نمایش بازی زیبا نشد؛ فقط در دقایق پایانی این نیمه حملاتی داشت که منجر به لرزش تیرک دروازه ایکر کاسیاس شد.

در نیمه ی دوم که معروف به نیمه ی مربیان است،والنسیا موفق شد روی شوت آنتونیو باراگان که در نیمه های راه به په په برخورد کرد بازی را به تساوی بکشاند....حملات والنسیا ادامه داشت تا اینکه 13 دقیقه بعد ضربه ی سر نیکلاس اوتامندی روی کرنر ارسالی دنی پارخو والنسیا را از حریف پیش انداخت....

والنسیا موقعیت های دیگری برای افزایش اختلاف داشت اما هیچکدام از آن ها به گل تبدیل نشد. البته والنسیا بیشتر سعی در حفظ نتیجه داشت. هرچند در دقایق پایانی حملات رئال بیشتر شد اما تلاش خفاش ها نتیجه داد و رئال پس از 22 بازی، شکست خورد و این چنین بود که روند پیروزی های قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا و صدر نشین فعلی لالیگا پاره شد...

بازی قبلی دو تیم در فصل گذشته با هدایت آنتونیو پیزی بود که در آنجا والنسیا در آخرین لحظات پیروزی 2-1 خود را از دست داد تا رئال در برنابئو شکست نخورد.آخرین باری هم که والنسیا رئال مادرید را شکست داده بود، در فصل اول مربی گری اونای امری در والنسیا بود که در مستایا خفاش ها با 3 گل رئال مادرید را در هم کوبیده بودند.

Mohsente

 

بازگشت
محمدرضا
به نظرم اوربان بهترین بازیکن میدان بود
mohamadi_a

نواره پیروزی های رئالی ها پاره شدند رو خوب اومدی:)

ارسال دیدگاه