روی نوار پیروزی

نویسنده:
روی نوار پیروزی

والنسیا در هفته ی سی و ششم باشگاه های اسپانیا موفق شدبا تک گل جرمی متیو در دقیقه 44 از سد میزبان خود،ختافه عبور کند.

 

در فاصله ی 3 بازی به اتمام لالیگا،والنسیا در خانه ی ختافه به میدان رفت و با کسب 3 امتیاز بازی هم چنان امیدوار به کسب رتبه ی چهارم جدول و صعود به لیگ قهرمانان اروپا باقی بماند.در این بازی شوت های در چارچوب دو تیم کم بود،والنسیا موفق شد روی پاس اور بانگا در آخرین دقایق نیمه ی اول توسط متیو دروازه ی میزبان را باز کند و در پایان با همین نتیجه پیروز از میدان خارج شود.

رئال سوسیداد موفق شد در خانه ی سویا از سد شاگردان اونای امری با نتیجه ی 2-1 عبور کند و با 62 امتیاز و با تفاضل گل +20 هم چنان از جایگاه چهارم خود دفاع کند.

در دو هفته ی باقی مانده والنسیا در خانه با گرانادا و در هفته ی پایانی هم با سویا در خانه ی سویا مصاف خواهد کرد.

سوسیداد هم ابتدا میزبان با رئال مادرید و در هفته ی پایانی میهمان دپورتیوو لاکرونیا خواهد بود.

با توجه به بازی های باقی مانده می توان امیدوار بود که والنسیا در پایان رتبه ی چهارم را کسب کند.

نکته ی دیگر این بازی،بسته ماندن دروازه ی والنسیا در 3 بازی اخیر بوده.گوایتا در این امر موفق بوده و 3 بازی است که دروازه ی خود را بسته نگه داشته است.

ارنستو والورده سرمربی والنسیا پس از این پیروزی گفت:ما در نیمه ی دوم با وجود موقعیت هایی که داشتیم اما نتوانستیم خیالمان را راحت کنیم اما به یک پیروزی سخت دست پیدا کردیم و در همین راه ادامه می دهیم.هدف ما صعود به لیگ قهرمانان است.

 

والنسیا:

گوایتا،خوآ پریرا،ریکاردو کاستا،جرمی متیو،سیسوخو،آلبلدا(ویکتور روئیز 86)،پارخو،بانگا(جاناتان ویرا 89)،جوناس(فاغولی 70)،گواردادو،سولدادو
 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه