هفته ای رایو وایکانویی در مستایا

نویسنده:
هفته ای رایو وایکانویی در مستایا

والنسیا در هفته ای که گذشت دو بار به مصاف رایو وایکانو رفت و یک پیروزی و یک تساوی منجر به صعود نصیب خفاش ها شد.

 

شنبه شب والنسیا و رایو وایکانو در لالیگا به مصاف هم رفتند و والنسیا در حضور 41 هزار نفر تماشاگر ورزشگاه مستایا موفق شد با سه گل سفیان فاغولی ( 2 بار ) و پابلو پیاتی این تیم را شکست داد و کمی به رتبه ی چهارم جدول نزدیکتر شد و اختلافش با تیم های پایین تر حفظ کرد.

بازی برگشت دو تیم والنسیا و رایو وایکانو جام حذفی در حالی در ورزشگاه مستایا آغاز شد که والنسیا با اندوخته ای نسبتا مطمئن و پیروزی 2-1 در خانه ی رایو وایکانو بازی را آغاز می کرد.خفاش ها که با ترکیبی از بازیکنان ذخیره و اصلی خود وارد مستطیل سبز شده بودند، موفق شدند در دقیقه ی 8 و روی حرکت رودریگو مورنو توسط پاکو آلکاسر دروازه ی میهمان را باز کنند.

اما رایو وایکانو به یک باره به بازی برگشت و موفق شد در دقایق 23،20 و 38 توسط یوزابد، پوزوئلو و جاناتان پریرا نیمه ی اول را با پیروزی بسیار خوب به اتمام برسانند.در حالی که فقط یک نیمه از مصاف این دو تیم برای تعیین صعود کننده باقی مانده است ، رایو وایکانو پیروز میدان است.

 والنسیا نیمه ی دوم را با سه تغییر آغاز کرد. نگردو،پیاتی و دپل وارد بازی شدند تا ابزار هجومی خفاش ها بیشتر شود.خفاش ها باز هم در آغاز نیمه ی دوم موفق به باز کردن دروازه ی رایو وایکانو شدند. مورسیو به اشتباه دروازه ی خودی را گشود تا والنسیا امیدوار به صعود باقی بماند. اما تیم مصمم رایو وایکانو عقب ننشست و موفق شد گل چهارم خود را توسط آدری امباربا وارد دروازه ی یوئل رودریگز کند. حالا شاگردان نونو اسپیریتو دو گل برای حذف نشدن لازم داشتند.چهار دقیقه بعد و در دقیقه 65 پاکو آلکاسر اختلاف را به حداقل رساند تا با کمک گل رودریگو در دقیقه 71 والنسیا بازی را به تساوی بکشاند.

 حتی اخراج زننده ی گل چهارم والنسیا در دقیقه 81 هم نتوانست مانع صعود والنسیا به مرحله بعد شود. این بازی که از هیجان زیادی برخوردار بود، با تساوی 4-4 به اتمام رسید تا والنسیا در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه 6-5 پیروز شود.

حریف والنسیا در مرحله یک هشتم نهایی از بین دو تیم اسپانیول و دپورتیوو آلاوز مشخص خواهد شد که اسپانیول با پیروزی در مجموع دو بازی رفت و برگشت حریف والنسیا در مرحله یک هشتم نهایی شد.بازی رفت این دیدار روز هفتم سال جدید میلادی و بازی برگشت روز چهاردم سال 2015 برگزار خواهد شد.

 

*** بخشی از این مطلب در سایت طرفداری نیز قرار گرفته ولی نوشته ی نویسندگان همین سایت است.

Mohsente

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه