توقفی که سنگین تمام شد

نویسنده:
توقفی که سنگین تمام شد

والنسیا در مصاف با گرانادا با تساوی 1-1 متوقف شد و اختلافش با تیم های بالای جدول بیشتر شد.

پس از پیروزی در بازی رفت جام حذفی،والنسیا میهمان گرانادا بود.در این بازی در نیمه ی اول بدون گل به اتمام رسید.در نیمه ی دوم حملات والنسیا کمی پررنگ تر شد تا حدی که آلوارو نگردو در موقعیتی بسیار خوب تیرک دروازه ی گرانادا را لرزاند.

در دقیقه 75 شکودران مصطفی مدافع آلمانی والنسیا به علت مصدومیت مجبور به ترک بازی شد و جای خود را به روبن وزو پرتغالی داد.

در نهایت والنسیا موفق شد در دقیقه 84 روی شوت آلوارو نگردو از چسبیده به محوطه ی جریمه والنسیا را از حریف پیش بیاندازد و اولین گل خود با پیراهن والنسیا را به ثمر برساند.در این بازی که پاکو آلکاسر از دقیق 81 به جای رودریگو مورنو وارد بازی شده بود،چند دقیقه پس از گل اول والنسیا به دلیل درگیری از بازی اخراج شد.

پس از این گل تلاش های گرانادا برای فرار از شکست خانگی ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 89 اسحاق موفق شد دروازه ی والنسیا را باز کند و والنسیا برای چهارمین بازی متوالی در لالیگا دستش از پیروزی دور بماند و در رتبه ی پنجم باقی بماند،با این تفاوت که اختلاف با تیم چهارم یعنی سویا به 5 امتیاز افزایش یافت و ویارئال و مالاگا فرصت این را پیدا کردند که به والنسیا نزدیکتر شوند.

نونو اسپیریتو سانتو پس از این تساوی گفت: ما این بازی را ناراحتی به اتمام رساندیم چرا که ما شایسته ی پیروزی بودیم.باید این بازی را فراموش کنیم و به بازی با رایو وایکانو و ایبار بیاندیشیم.

والنسیا:

دیگو آلوز ، آنتونیو باراگان ، شکودران مصطفی (روبن وزو 76 ) ، نیکلاس اوتامندی ، خوزه گایا ، خاوی فوئگو ، دنی پارخو ، آندره گومز ، رودریگو مورنو ( پاکو آلکاسر 81 ) سفیان فاغولی ( رودریگو دپل 72 ) ، آلوارو نگردو

 

*** برای آن دسته از عزیزانی که مایل به مشاهده ی تصاویر بیشتری از این بازی هستند،لینک زیر را قراردادیم.امیدواریم مورد توجه شما واقع شود.

تصاویر بازی

Mohsente

 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه