هم چنان امیدوار

نویسنده:
هم چنان امیدوار

والنسیا در هفته ی سی و پنجم لالیگا موفق شد در خانه ی رایو وایکانو با 4 گل به پیروزی برسد و امیدهای خود را برای کسب رتبه ی چهارم زنده نگه دارد.

 

والنسیا بازی را خوب شروع کرد و موفق شد در دقیقه 28 از روی نقطه ی پنالتی توسط سولدادو از میزبان خود پیش بیفتد.خیلی سریع در دقیقه ی 34 شاگردان والورده باز هم توسط سولدادو روی پاس گواردادو موفق شدند بازی را 2-0 کنند و با خیالی نسبتا آسوده به رختکن بروند.

در نیمه ی دوم گواردادو موفق شد بعد از پاس گلش در نیمه ی اول،پایش به گلزنی باز شود و در دقیقه 92 بازی را 3-0 کرد.بازی با همین نتیجه رو به اتمام بود که که هائدو نلسون تازه نفس در نهمین دقیقه ی حضورش در میدان موفق شد با پاس فاغولی گل چهارم را وارد دروازه ی شاگردان خمز کند و والنسیا به یک پیروزی با ارزش دست پیدا کند و چشم انتظار بازی رئال سوسیداد-گرانادا که دوشنبه شب برگزار می شود خواهد بود.لوس چه در حال حاضر موقتا با یک بازی بیشتر در رتبه ی چهارم قرار گرفت.

والورده تیم را با چند تغییر روانه ی بازی کرد.حضور پیاتی یکی از این تغییرات بود که به نظر می رسد والورده به بهترین نحو از بازیکنان والنسیا استفاده می کند و مربیانی مثل والورده که از کم کیفیت ترین مهره ها،تقریبا نتایج خوبی را کسب کنند خیلی اندک اند.

والورده پس از پیروزی 4-0 گفت:پیروزی در وایو آسان نبود،ما خوب بازی کردیم،آن ها را تحت فشار قرار دادیم و موفق شدیم پیروز شویم.من قبلا هم گفته بودم ما باید هر 4 بازی باقی مانده را ببریم و هنوز برای رتبه ی چهارم می جنگیم.

والنسیا:


گوایتا،خوآ پریرا،ریکاردو کاستا،متیو،گواردادو،آلبلدا(ویکتور روئیز 78)،پارخو،بانگا،فاغولی،پیاتی(سیسوخو 56)،سولدادو(والدز 83)

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه