کلودیو لوپز: بارسلونا در نیوکمپ هم از ما هراس داشت

نویسنده:
کلودیو لوپز: بارسلونا در نیوکمپ هم از ما هراس داشت

کلودیو لوپز ستاره ی قدیمی والنسیا معتقد است خفاش ها می توانند بارسلونا را شکست دهند.

دو تیم والنسیا و بارسلونا یکشنبه شب در ورزشگاه مستایا والنسیا به مصاف هم می روند.والنسیا تیم چهارم و بارسلونا تیم دوم جدول می باشند.کلودیو لوپز مهاجم آرژانتینی قدیمی والنسیا در مورد این بازی چنین گفت:

 بارسلونا تیم بسیار خوبی است که از لیونل مسی و چند بازیکن با کیفیت دیگر بهره مند است اما والنسیا می تواند پیروز شود؛ آن ها باید از 200% توانایی خود استفاده کنند.آن ها در مستایا بازی می کنند و می توانند به پیروزی دست یابند. 

لوپز در ادامه از وضعیت جدید والنسیا سخن گفت:

والنسیا آینده ی روشنی دارد؛ چرا که در باشگاه برنامه ی جدیدی آغاز شده است. والنسیا بازیکنان خوبی در پست های مختلف دارد.فکر می کنم همگی در پایان فصل از نتایج به دست آمده احساس رضایت بکنیم. 

کلودیو در مورد هموطنان خود که در والنسیا ی فعلی اندک نیستند،نیز صحبت هایی داشت:

اوتامندی یک رهبر واقعی در خط دفاع است،زوکولینی و دپل نیاز به فرصت دارند تا بیشتر با تیم هماهنگ شوند ولی بازیکنان بسیار خوبی هستند.بازی های لوکاس اوربان را در فرانسه دیده بودم و از عملکرد درخشان او باخبر هستم. امیدوارم همه ی این بازیکنان مثمر ثمر واقع شوند. 

کلودیو "ال پیوخو" لوپز در 15 باری که با پیراهن والنسیا روبه روی بارسلونا بازی کرد و 12 بار موفق به باز کردن دروازه آبی اناری ها شده بود و کابوسی ترسناک برای بارسایی ها محسوب می شد.

این مهاجم زهر دار افزود:

والنسیا مثل بارسلونا تهاجمی بازی می کند.در نسل من همیشه برای پیروزی در برابر بارسلونا به میدان می رفتیم.نه تنها در مستایا بلکه در نیوکمپ هم آن ها از ما هراس داشتد.

ال پیوخو خاطره ی حماسی فصل 1998-1997 را به میان آورد؛بازی که والنسیا بازی 3-0 عقب افتاده را در نیوکمپ با 4 گل جبران کرد و لوس چه با مربی گری رانیری بر شاگردان لوئیز فن خال غلبه کردند.

ما در 20 دقیقه سه گل دریافت کردیم اما ابتدا موریگی و پس از او من 2 بار گلزنی کردیم تا اینکه آریل اورتگا گل پیروزی را وارد دروازه ی بارسلون کرد. این بازی تا ابد در یادها باقی خواهد ماند. 

 

***تبادل با طرفداری

 

بازگشت

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده.
شما اولین دیدگاه را بنویسید.

ارسال دیدگاه