پاکو قله های ترقی را می پیماید

نویسنده:
پاکو قله های ترقی را می پیماید

پاکو آلکاسر در تیم ملی اسپانیا هم موفق است.

 

پاکو آلکاسر که چندی پیش به تیم ملی اسپانیا دعوت شد و در نخستین بازی ملی خود موفق شد دروازه ی مقدونیه را باز کند،در لیست جدید تیم ملی هم برای دیدار با اسلواکی و لوکزامبورگ قرار داشت.علاوه بر پاکو،رودریگو مورنو هم به تیم ملی اسپانیا دعوت شد.

در بازی اسپانیا مقابل اسلواکی به پیروزی 2-1 اسلواکی انجامید،پاکو آلکاسر از دقیقه 71 به جای دیوید سیلوا وارد بازی شد و موفق شد در دقیقه 82 تک گل اسپانیا را به ثمر برساند.در این دیدار رودریگو مورنو به میدان نیامد.

اما در بازی مقابل لوکزامبورگ،پاکو 90 دقیقه برای کشورش بازی کرد و موفق شد یکی از 4 گل اسپانیا را به ثمر برساند.رودریگو هم فرصت بازی پیدا کرد و از دقیقه 82 به جای دیگو کاستا وارد بازی شد و در دقیقه 88 خوان برنات را صاحب موقعیت کرد و گل چهارم اسپانیا به ثمر رسید.

بعد از اینکه والنسیا در جام جهانی 2014 هیچ نماینده ای در تیم ملی اسپانیا نداشت،حالا حضور 2 مهاجم در لیست تیم ملی،بسیار خوشحال کننده است.هرچند با رهایی نگردو از بند مصدومیت،انتظار می رود در لیست های بعدی تیم ملی هر سه مهاجم اسپانیایی والنسیا در تیم ملی حاضر باشند.

دیوید ویا مهاجم سابق والنسیا از پاکو آلکاسر تمجید کرد و گفت:گلزنی برای تیم ملی بسیار سخت است اما پاکو در 3 بازی،3 گل به ثمر رسانده.برایش آرزوی موفقیت می کنم چرا که او به کمک والنسیا کمک می کند،تیمی که من عاشقش هستم و همینطور تیم ملی!از چشم من پاکو یک مهاجم کامل است.

پاکو نیز گفت:افتخار می کنم که دیوید ویا مرا تحسین کرده؛او الگوی من بوده است.

Mohsente

 

 

بازگشت
mohamadi_a

 همینطور تیم ملی!از چشم من پاکو 

این علامت تعجب برا چیه؟دلیلش؟

ارسال دیدگاه