خفاش حماسه آفرین!

نویسنده:
خفاش حماسه آفرین!

والنسیا با نتیجه ی 3-1 از سد قهرمان فصل گذشته ی لالیگا،اتلتیکو مادرید گذشت.

 

روز شنبه در ورزشگاه مستایا دو تیم والنسیا و اتلتیکو مادرید به مصاف هم رفتند.در دقیقه 6 روی سانتر شکودران مصطفی از میانه های میدان،آنخل مویا دروازه بان و میراندا مدافع اتلتیکو از در یک نا هماهنگی هردو به سمت توپ آمدند و میراندا به اشتباه دروازه ی خودی را باز کرد.در دقیقه 7 آندره گومز روی همکاری با پاکو و حرکت خارق العاده ی انفرادی او با پای چپ دروازه ی اتلتیکو را برای بار دوم باز کرد تا نایب قهرمان اروپا در بهت فرو رود (تصویر مطلب).اما این پایان کار نبود و در دقیقه 13 روی کرنر ارسالی پابلو پیاتی،اوتامندی با فرار جالبش از پشت مدافعین دروازه ی اتلتیکو را برای بار سوم باز کرد! 3 گل در 7 دقیقه!رکوردی جدید و قاطع،آن هم در مقابل نایب قهرمان اروپا و قهرمان لالیگا!

تیم مادریدی موفق شد در دقیقه 29 توسط مهاجم جدید خود،ماریو مانژوکیچ یکی از گل ها را جبران کند تا کمی امیدوار به ادامه بازی باشد؛آن ها موفق شدند در آخرین لحظات نیمه ی اول روی خطای هند خوزه گایا صاحب یک موقعیت پنالتی شوند اما دیگو آلوز موفق شد پنالتی گیلرمه سیکیرا را مهار کند و والنسیا با حاشیه ی امنیتی نسبتا مطمئن به رختکن برود.

در نیمه ی دوم هم تلاش دو تیم ثمری نداشت و بازی با همین نتیجه به اتمام رسید.یک پیروزی دیگر برای والنسیا و یک بار دیگر 3 گل از والنسیا!خط دفاع و حمله ی قوی والنسیا تا اینجای فصل ستودنی بوده و حالا با پیروزی در یک بازی سخت،می توان به فرداهای بهتر هم امیدوار بود...

دیگو آلوز با این پنالتی که مهار کرد،با دفع 42% پنالتی ها بهترین دروازه بان لالیگا از این حیث شده است.

والنسیا:

دیگو آلوز،باراگان،مصطفی،اوتامندی،گایا،فوئگو،پارخو،آندره گومز(فیلیپه آگوستو 71 ) ،پیاتی(اوربان 63) ،رودریگو،پاکو (فاغولی 75) 

Mohsente

بازگشت
mohamadi_a

یه خسته نباشید به مسئولین سایت که زحمت بی دریغ و بدون هیچ چشمداشتی ....

موفق باشید عزیزان

شهرام
15 دقیقه عالی ای بود.کاش الکاسر خودشم گل میزد.این بچه خیلی زحمت کشه
ارسال دیدگاه