پیروزی در یک بازی روان

نویسنده:
پیروزی در یک بازی روان

والنسیا در هفته ی سوم لالیگا با نتیجه ی 3-1 از سد اسپانیول عبور کرد و با هفت امتیاز به رتبه ی دوم جدول صعود کرد.

 

والنسیا موفق شد در دقیقه 7 روی حرکت زیبای رودریگو مورنو و پسا در عرض او توسط پابلو پیاتی به گل برسد.پس از این گل یاران اسپانیول یک گل به ثمر رساندند که داور گل را قبول نکرد.

در نیمه ی دوم هم روی حرکت از میانه ی زیمین دانی پارخو از پشت محوطه ی جریمه با آرامش و فرصت زیاد موفق شد توپ را روانه ی گوشه ی دروازه کند.پس از گل پارخو در دقیقه ی 63 با ورود سفیان فاغولی به جای رودریگو مورنو،والنسیا در دقیقه 73 روی حرکت بسیار عالی و پاس زیبایش پاکو آلکاسر با دراختیار گرفتن توپ و رد کردن دروازه بان اسپانیول،دروازه ی خالی را باز کرد.

در واپسین دقایق بازی اسپانیول صابح یک موقعیت پنالتی شد که سرجیو گارسیا دروازه ی دیگو آلوز را گشود تا بازی با نتیجه ی 3-1 به نفع میزبان به پایان برسد.

بازی بعدی والنسیا روزی دوشنبه ی آینده در مقابل ختافه است.

والنسیا:

دیگو آلوز،باراگان،وزو،اوتامندی،گایا،فوئگو،پارخو،آندره گومز،رودریگو مورنو ( فاغولی 67 )،پیاتی ( کارلس گیل 82 )، پاکو آلکاسر (روبرتو ایبانیز 88 )

Mohsente

بازگشت
والنسیایی

به نظر من الکاسر فوق العادست

بعد از کلودیو لوپز و ویا حالا نوبت الکاسره که بدرخشه

فرشاد

فغولی یکی از بهترین بال راست های اخیر والنسیا بوده..منو به یاد حرکات خواکین انداخت..امیدوارم این یکی رو ارزون نفروشن..پارخو هم آینده ی اسپانیاست و آلکاسر اگه یه ذره قدرتی تر شه و دقت کنه میتونه از ویا هم بهتر بشه..

یا علی

ارسال دیدگاه