شروع در لالیگا

نویسنده:
شروع در لالیگا

والنسیا از دو بازی اول خود در لالیگا،4 امتیاز کسب کرد.

 

وقتی والنسیا در هفته ی اول لالیگا در ورزشگاه سانچز پیزخوان به مصاف سویا رفت و با گل اوربان از شکست گریخت،خیلی از هواداران از عدم هماهنگی در تیم جدیدی که ساخته شده یاد کردند و البته این امر طبیعی بود.یک امتیاز برای شروع آن هم در مقابل سویایی که خیلی اوقات سد راه والنسیا می شد،می توانست شروع خوبی باشد.هرچند رودریگو دپل هافبک جدید والنسیا که در دقیقه 66 به جای پاکو وارد میدان شد و لحظاتی بعد به خاطر برخورد دستش با صورت بازیکن سویا از داور کارت قرمز دریافت کرد،آغاز تلخی با پیراهن والنسیا داشت....پس از این بازی هم رودریگو دپل 4 جلسه از همراهی خفاش ها محروم شد.

در هفته ی دوم والنسیا میزبان مالاگا بود..تیم میهمان بازی را بهتر آغاز کرد و چند موقعیت گلزنی داشت تا اینکه در دقیقه 27 سرگی داردر به علت خطای خشن روی دنی پارخو از بازی اخراج شد و از آنجا بود که ورق برگشت و والنسیا کاملا سوار بازی شد و در دقیقه 31 روی سانتر خوزه گایا پاکو آلکاسر نخستین گل فصلش را به ثمر رساند.

بازی در نیمه ی اول رو به اتمام بود تا اینکه یک ضذبه ی پنالتی به سود والنسیا اعلام شد و دنی پارخو کاپتینا جدید والنسیا پس از زدن توپ به تیرک در برگشت،پنالتی خراب شده را به گل تبدیل کرد تا والنسیا با پیروزی به رختکن برود.

در نیمه ی دوم هم والنسیا با داشتن یک یار و دو گل بیشتر با آرامش بیشتری به بازی ادامه داد تا اینکه پابلو پیاتی در دقیقه 56 روی پاس پاکو دروازه ی مالاگا را برای بار سوم گشود و والنسیا به اولین پیروزی فصل خود دست یافت.

والنسیا:

آلوز،باراگان،وزو،اوتامندی،گایا،فوئگو،پارخو،آندره گومز (زوکولینی 46 ) ،فاغولی ( روبرت ایبانیز 81 )،پیاتی (کارلس گیل 74 )، پاکو آلکاسر

Mohsente

بازگشت
farshad

 از همین اول باید محکم بازی کرد..امثال به دلم اومده کوپا دل ری مال ماست!!wink

Sajjad Silva
شروع خویی داریم اگر به همین شکل کار کنیم امسال سهمیه چمپیونز لیگ میگیریم و تا فینال کوپا دل ری میرسیم
mehdi

امسال باید سهمیه لیگ قهرمانان رو کسب کنیم.

ارسال دیدگاه